1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. با ۵۰ میلیون تومان در بازار چه خودروهایی را می توان خرید؟

با ۵۰ میلیون تومان در بازار چه خودروهایی را می توان خرید؟

17 بهمن 1397
  • 1

بررسی قیمتها در بازارخودرو نشان میدهد، امکان خرید حداقل ۱۰ خودروی تولید داخل با بودجه ۵۰ میلیون تومانی وجود دارد.

همواره در سراسر جهان، بازارهای خودرو متفاوتی وجود دارند. از طرفی، یکی از عجیب‌ترین بازارها در زمینه خرید و فروش خودرو، مربوط به ایران است. متاسفانه بازار خودرویی ایران به‌دلیل هرج و مرج‌های گوناگون، عدم ثبیت قیمت‌ها، کم فروشی‌ها و تخلفات عدیده صورت گرفته از سوی فروشنده‌ها، بسیار دچار تلاطم بوده و کارشناسان این حوزه معتقدند که تا مشکلات عنوان شده حل و فصل نشود، نمی‌توان امید به تثبیت بازار داشت. در همین رابطه، امروز قصد داریم با نگاهی به شرایط کنونی بازار خودرو ایران، بهترین مواردی را که می‌توان با بودجه 25 الی 55 میلیون تومان خریداری کرد را عنوان کنیم.

گفتنی است، خودروهای گازسوز نیز در این بررسی به‌دلیل عدم دریافت برخی از استانداردهای لازم حضور نخواهند داشت.

 9964.jpg

در اینجا لازم است بر این نکته تاکید شود که خودرو هایی که ما امروز به معرفی آنها می پردازیم تنها بخشی از خودرو های موجود در کشور هستند.

اگر بخواهیم از خودرو دارای پایین ترین قیمت شروع کنیم، همانطور که مشخص است که ابتدا باید سراغ پراید برویم. با مبلغی حدود 37 میلیون تومان. در ادامه میتوان به گزینه های بعدی مثل تیبا، تیبا2،ساینا دنده ای، ام وی ام 110، وانت آریسان، وانت پراید، پژو 405، سمند اس ای و نمونه های دیگری از خودرو های دست دوم اشاره کرد.


گفتنی است، در بازار دست دوم ها نیز باید به سمند ال ایکس مدلهای سال های 81 تا 95، سمند سورن مدل سالهای 86 تا 93، پژو پارس مدلهای سال های 86تا 93، تندر 90 مدلهای سالهای 86 تا 91، هیوندای ورنا دنده دستی فقط مدلهای 86، کیا ریو دنده دستی مدلهای 86 تا 91، مزدا 323 در نمونه های دنده دستی و اتومانیک از مدل سالهای 81تا 86، سیتروئن زانتیا مدال سالهای 80 تا 85 اشاره کرد.

همانطور که اشاره شد تمامی خودروهای مذکور حداکثر دارای قیمت زیر 55 میلیون تومان هستند پس مراقب باشید در بازار پرنوسان این روزها از شما سوء استفاده نشود.

منبع تسنیم


نظرات

  • فرزاد فرزاد (18 بهمن 1397 ساعت 10:21)

    صنعت خودرو رو باید در بازار خودروی آمریکا دید که برای خریدن هر خودرو قیمت آهن و پلاستیک و تکنولوژی بکار رفته و سایر آپشن ها رو با نرخ واقعی محاسبه و قیمتگذاری میکنند ولی اینجا دریغ از اونجا، اسلام دین آگاهی و عدالت است نه ترویج ظلم و جهالت!!!چاپ کردن این مطلب کفر نیست بلکه روایت حقیقت است.