1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. ایران خودرو اعلام کرد: کاهش تعهدات معوقه محصولات این شرکت

ایران خودرو اعلام کرد: کاهش تعهدات معوقه محصولات این شرکت

2 تیر 1398
  • 1

شرکت ایران‌خودرو با تمرکز بر تکمیل خودروهای ناقص و افزایش عرضه به مشتریان، تعهدات معوق خود را کاهش می‌دهد.

درحال حاضر تعهدات به جا مانده از سال گذشته درحال اجرا است و مشتريان براساس اولويت ثبت نام خودروهاي خود را از ايران خودرو تحويل مي گيرند. سود مشاركت و جريمه ديركرد تحويل خودرو نيز به صورت دقيق و كامل محاسبه و پرداخت مي شود.

برمبناي اين گزارش، با بهبودهايي كه در روند تامين و توليد ايجاد شده است، شركت ايران خودرو تمام تلاش خود را به كار بسته تا بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

شركت ايران خودرو تحويل تعهدات معوق خود را در دستور كار قرار داده و در صدداست تا قبل از زمستان امسال تمامی تعهدات معوق خود را اجرا كند. تحویل بیش از 410 هزار دستگاه خودرو از آغاز تحریم ها تا كنون، نشان از توان این شركت در ایفای تعهدات خود دارد.

اين گزارش مي افزايد، با دستور مدير عامل گروه صنعتي ايران خودرو تمامي گروه هاي تامين، توليد، برنامه ريزي و سازندگان، بر تجاري سازي خودروهاي ناقص و تحويل به مشتريان تمركز كرده اند.

با برنامه ریزی جهت تجاري سازي روزانه دو هزار دستگاه در هفته هاي آينده، تكميل، تجاري سازي و تحويل خودرو از اين تعداد نيز فراتر خواهد رفت.نظرات

  • کاربر کاربر (2 تیر 1398 ساعت 15:59)

    جالبه هر چی تعداد تولید روزانشون بیشتر "خواهد شد" در "روزها و هفته های آینده " تاریخ تکمیل خودروهای ناقص کف پارکینگشون هم طولانی تر میشه ! تا چند روز پیش توی خبرها میخوندیم تا شهریور همه تعهدات معوق رو انجام میدن امروز ایرانخودرو میگه تا زمستان...همیشه هم مجموعه عزیزان مسئول در صنعت خودرو برای روزها و هفته های آینده به ملت شریف وعده میدن ، همیشه "از امروز که دیگه گذشت... ! "