1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. باکیفیت ترین خودروی شاسی بلند تولید داخل کدام است؟

باکیفیت ترین خودروی شاسی بلند تولید داخل کدام است؟

باکیفیت ترین خودروی شاسی بلند تولید داخل + تصاویر
28 مرداد 1399
  • 1

 

بر اساس آخرین گزارش ارزشیابی کیفی انجام شده در تیرماه امسال، در گروه سبک بخش سواری، خودروی پژو 2008 همچنان به عنوان تنها محصول پنج ستاره کیفی تولید داخل، بهترین امتیاز کیفی را به خود اختصاص داد. هفت محصول‌ دیگر ایران‌خودرو نیز چهار ستاره کیفی را از آن خود کرده‌اند.

طبق گزارش ارزشیابی خودرو‌های ساخت داخل که توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شده در تیرماه امسال، خودرو هایما S7 اتوماتیک ایران خودرو خراسان با کسب 4 ستاره کیفی، باکیفیت ترین suv مونتاژی در کشور لقب گرفت.

خودروهای تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، دنا پلاس، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، پژو ۲۰۷SD اتوماتیک، پژو ۲۰۷SD و پژو ۲۰۷ نیز هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

رانا، پژو ۲۰۶SD، پژو ۲۰۶ و اچ.۳۰ کراس و دنا سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و خودرو‌ی پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو کرمانشاه نیز سه ستاره‌ای شد.

خودرو‌های سورن ایران خودرو تبریز، پژو پارس ایران خودرو کرمانشاه، پژو پارس ایران خودرو فارس، پژو پارس ایران خودرو مازندران و پژو پارس صنایع خودروسازی فردا همگی سه ستاره کیفی را از آن خود کردند.

همچنین سمند ایران خودرو تبریز سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.

براساس آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، هایما S5 نیز در ردیف محصولات سه ستاره قرار دارد که ارتقای آن به سطح کیفی چهار ستاره جزو اهداف امسال ایران‌خودرو است. 

در برنامه امسال، علاوه بر ارتقای ۱۰ درصدی کیفیت در تمامی محصولات، ارتقای کیفیت ۴۰۵ اس.ال.ایکس و وانت آریسان به سطح سه ستاره کیفیت نیز در دستور کار ایران‌خودرو قرار دارد. ارتقای کیفیت محصول سمند به سطح سه ستاره کیفی از برنامه‌های امسال بود که در خردادماه محقق شده است.

نتایج حاصله نشان می‌دهد، گروه صنعتی ایران‌خودرو توانسته در شرایط تحریمی و با نظارت کامل بر زنجیره ارزش خودرو، کیفت محصولات تولیدی خود را حفظ کرده و به دنبال ارتقای آن نیز باشد. مجموعه کارکنان این خودروساز و شرکت‌های زیرمجموعه و زنجیره تامین، با برنامه‌ریزی دقیق و نظارت کامل بر کیفیت محصولات، هدف اصلی که همان ارتقای رضایت مشتریان است را محقق خواهند کرد.

 

 نظرات

  • علی علی (28 مرداد 1399 ساعت 14:56)

    یه مثل آزری هست میگه جایی که آدم نباشه به بز میگن دایی!!!هایما شده با کیفیت ترین**************** با پول هایما میشه اینفنتی سوار شد ...بیچاره مردم ...شرکت ایران ****************** به کمپانی رب گوجه فرنگی تغییر کاربری بده سنگین تره