1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. ورود سدان جدید جک J۷ کرمان موتور به بازار ایران در سال ۱۴۰۱ + مشخصات اولیه

ورود سدان جدید جک J۷ کرمان موتور به بازار ایران در سال ۱۴۰۱ + مشخصات اولیه

28 آذر 1400
  • 1

شرکت خودروسازی کرمان موتور نماینده رسمی تولید و فروش محصولات چینی جک در ایران بعد از معرفی و عرضه دو خودروی شاسی بلند جدید خود با نام های کی 7 و وانت پیکاپ تی 8 ، به معرفی جدیدترین محصول این شرکت که یک سدان است اقدام کرد.

محمدرضا پورکاظمی معاونت فروش و بازاریابی کرمان موتور در مراسم تحویل اولین سری جک S۵ با پیشرانه جدید TGDI از برنامه این شرکت برای عرضه سدان جدید جک J۷ در سال آینده خبر داد. 

این سدان 4.7 متری از پیشرانه 1.5 لیتری توربو با حداکثر توان 150 اسب بخار بهره می‌برد و‌گیربکس نسخه اتوماتیک آن از نوع CVT است.

جک در نسل جدید محصولاتش، که با برند ریفاین یا Refine در بازار آسیا شناخته می‌شوند، از الگو و قاعده خاصی پیروی نمی‌کرد طوری که انگار طراحانش برای خلق هر محصول، از قانون «سعی و خطا» استفاده کرده‌ بودند! برای پی‌بردن به این موضوع، کافی است طراحی پیکاپ جک T6 را ببیند و آنرا با پیکاپ جک T8 مقایسه کنید؛ یا مثلا طراحی جک S5 را با جک S4 بسنجید؛ بله! هیچ نقطه مشترکی میان این خودروها نیست.نظرات

  • علی علی (28 آذر 1400 ساعت 12:16)

    در بازاری که برندهای مطرح جهانی جایی ندارند، مونتاژکاران چینی برای خود بساطی پهن کرده و با قیمت‌های نجومی اما قسطی خودروهای خود را به خورد مردم می‌دهند.