1. خانه
  2. خودرو‌ ها
  3. برلیانس

برلیانس (Brilliance)

  • تاریخ تاسیس1992
  • موسسینگ رونگ
  • چین
  • دفتر مرکزیهونگ کونگ، چین
درباره برلیانس

برلیانس نام یک کمپانی چینی است که در سال 1991 تاسیس شد و در ابتدا برای مونتاژ و تولید خودروهای مینی بوس به همکاری با تویوتا پرداخت، اما در سال 2003 پس از عقد قرارداد همکاری با ب ام و، رسما به تولید و مونتاژ خودروهای سواری اقدام کرد. شمار محصولات برلیانس در سال 2012  به عدد جالب توجه 650 هزار دستگاه خودرو رسید تا این شرکت در سال 2013، بتواند عنوان ششمین تولید کننده خودرو در چین را بدست آورد.
ورود محصولات برلیانس به بازار ایران به سال 93 باز می گردد، زمانی که یک قرارداد همکاری میان برلیانس و سایپا امضا شد و طی آن انواع برلیانس مانند برلیانس H220، برلیانس H230، برلیانس H320، برلیانس H330، برلیانس کراس و برلیانس V5 به بازار ایران وارد شدند.
بر این اساس مقرر شد برلیانس شاسی بلند V5 و خودروهای برلیانس سری H200 توسط سایپا و برلیانس های سری H300 و برلیانس کراس به عنوان برلیانس های پارس خودرو وارد بازار ایران شوند.
در صفحات مشخصات برلیانس شما می توانید تمام ویژگی های محصولات برلیانس صندوق دار و هاچبک با گیربکس اتوماتیک یا دنده ای را مشاهده نموده و همچنین از عکس ماشین های برلیانس در ایران نیز بازدید کنید.
همچنین قیمت برلیانس های صفر کیلومتر در بازار نیز در صفحه مشخصات فنی و قیمت انواع تیپ های برلیانس ذکر شده است.
لازم به ذکر است تولید برلیانس h330 اتومات و تمام محصولات برلیانس در سال 98 و به دلیل خروج برلیانس از کشور (به دلیل تحریم ها) به طور کامل متوقف شد، بنابراین دیگر شرایط فروش برلیانس H330 و دیگر محصولات برلیانس اعلام نخواهد و تنها قیمت برلیانس در بازار اعلام می گردد.