1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. شرایط فروش محصولات رنو آسان شد

شرایط فروش محصولات رنو آسان شد

7 خرداد 1396
  • 1

نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران در بخشنامه جدید فروش خود، رنو سیمبل و رنو داستر را با شرایط متنوع نقدی و اعتباری عرضه کرده است تا به این ترتیب آسان‌ترین شرایط خرید محصولات این برند اروپایی در اختیار علاقه‌مندان باشد.

بر اساس اعلام نگین خودرو، در کنار خودروهای کولئوس و تلیسمان، خودروهای رنو داستر در مدل‌های 2WD و 4WD و رنو سیمبل نیز در لیست فروش رنو در ایران قرار دارد و خریداران می‌توانند دو خودرو شاسی‌بلند داستر و سدان سیمبل را با شرایط متنوع نقدی و اعتباری خریداری کنند.

 شرایط فروش محصولات رنو آسان شد

قیمت خرید نقدی رنو سیمبل در مدل 2016 با موتور 1.6 لیتری، گیربکس اتوماتیک و مانیتور و نویگیشن معادل 74.9 میلیون تومان است که خریداران در خرید نقدی از تخفیف 4میلیون تومانی بهره‌مند خواهند شد. پرداخت نهایی در این شرایط فروش طی 5 چک 4 میلیون تومانی انجام خواهد شد.

در این طرح فروش، رنو داستر به‌عنوان شاسی‌بلند پرفروش و محبوب رنو نیز عرضه می‌شود که در مدل‌های 2016 به تعداد محدود و با قیمت 99.9 میلیون تومان با تخفیف 4 میلیون تومانی و پرداخت نهایی طی 5 فقره چک 5 میلیون تومانی پرداخت خواهد شد. نگین خودرو همچنین مدل‌های 2017 داستر را در مدل‌های2WD و 4WD عرضه می‌کند که قیمت خرید نقدی آن‌ها 111 و 120 میلیون تومان است و خریداران در خرید نقدی از تخفیف 5 و 3 میلیون تومانی بهره‌مند خواهند شد.

 شرایط فروش محصولات رنو آسان شد

نگین خودرو همچنین شرایط متنوع فروش اعتباری را نیز فراهم کرده است تا علاقه‌مندان به این برند بتوانند خودروهای انتخابی خود را با بهترین شرایط خریداری کنند.

بر اساس اعلام نگین خودرو رنو سیمبل در مدل‌های 2016 با پیش‌پرداخت 17 و 27.3 میلیون تومانی به فروش می‌رسد و نگین خودرو 50 میلیون تومان وام را به خریداران اختصاص داده است که بازپرداخت آن بسته به انتخاب مشتری 12 تا 30 ماهه خواهد بود. در همین طرح رنو داستر نیز عرضه می‌شود که پیش‌پرداخت آن از 32 تا 63.2 میلیون تومان خواهد بود و خریداران می‌توانند اقساط را بسته به انتخاب خود از 12 تا 24 ماه پرداخت کنند ضمن آنکه در مورد داستر 2016 امکان بازپرداخت اقساط 30 ماهه نیز وجود دارد.

تمامی خودروهای عرضه شده از سوی نگین خودرو 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی دارند و در شرایط فروش مختلف به‌صورت تحویل فوری، 15 و حداکثر 30 روزه تحویل خریداران خواهند شد. به‌علاوه تمامی خودروهای عرضه شده بسته به شرایط فروش مختلف دارای هدایایی همچون مانیتور، نویگیشن، دوربین عقب و ... هستند که به‌صورت استاندارد از سوی نگین خودرو عرضه می‌شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی شرکت به نشانی www.neginkhodro.com مراجعه فرمایید.

منبع : ایران جیبنظرات

  • ح ح (8 خرداد 1396 ساعت 10:54)

    خودروهی فرانسوی بخصوص پژوورنوهیچ جایگاهی درخودروهای برنددنیاندارد توبازارامریکاهم قابل فروش نیست بخاطرهمین هم راحت باایران قراردادمی بنده چون ترسی ازتحریم نداره قضیه فقط امتیازگیری کلا ماشینهای فرانسوی پرهزینه اند