1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. شکار تویوتا پریوس "شاسی بلند" در نوربرگ رینگ !!

شکار تویوتا پریوس "شاسی بلند" در نوربرگ رینگ !!

30 مهر 1396
  • 1

مدل آزمایشی تویوتا شبیه راو4 و قسمت جلویی آن مانند پریوس است. گمان می رود که نمونه تکمیل شده پریوس پلاس باشد

تصاویر جاسوسی تویوتا پریوس شاسی بلند در نوربرگ رینگ

تصاویر جاسوسی تویوتا پریوس شاسی بلند در نوربرگ رینگ

نمونه آزمایشی تویوتا پریوس SUV در پیست نوربرگ رینگ آلمان دیده شده است. احتمال می رود که تویوتا نمونه اولیه پریوس پلاس 7 نفره را برای تبدیل شدن به یک کراس اوور نسل بعد، بازطراحی کرده باشد.

تویوتا نمونه اولیه پریوس پلاس را در سال 2011 معرفی کرد، و با حضور پریوس جدید در بازار، احتمال می رود که خودرو در حال آزمایش، نمونه تکمیل شده این خودرو هیبرید باشد. بزرگترین نکته ای که نشان می دهد این خودرو یک پریوس SUV است، قسمت جلویی آن است که دقیقاً نمایانگر چراغ جلوهای پریوس هاچبک می باشند. همچنین خودرو آزمایشی به طور قابل توجهی بزرگتر و زاویه دارتر از نمونه اولیه است. در تصاویر جاسوسی منتشر شده ارتفاع بالاتر و رینگ های آلیاژی زیباتر کاملاً مشهود است.

تصاویر جاسوسی تویوتا پریوس شاسی بلند در نوربرگ رینگ

اگر به بازار معرفی شود، پریوس کراس اوور به دیگر SUV های شرکت ژاپنی یعنی راو4 و لندکروزر می پیوندد. احتمال دارد که در میان SUV های تویوتا قرار گیرد، یعنی کوچکتر از لندکروزر و بزرگتر از راو4 باشد.

شایان ذکر است که پریوس به خاطر موتور هیبریدش معروف است و به احتمال قوی مدل SUV نیز از همین سیستم انتقال قدرت پیروی می کند. ممکن است که تویوتا موتور را به منظور ارائه قدرت بیشتر (بیش از 121 اسب بخار) تقویت کند، چرا که خودرو جدید وزن بیشتری دارد.

تویوتا پیش از نمایشگاه خودرو توکیو که هفته آینده (27 اکتبر) شروع می شود، مدل های کانسپت زیادی را رونمایی کرده است. تمرکز اصلی شرکت بر سازگاری خودروهای الکتریکی بوده است، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که بتوانیم در هفته های آینده از پریوس شاسی بلند اطلاعات بیشتری به دست بیاوریم. آیا پریوس SUV نیز مانند مدل هاچبک آن محبوب خواهد بود؟

تصاویر جاسوسی تویوتا پریوس شاسی بلند در نوربرگ رینگ

تصاویر جاسوسی تویوتا پریوس شاسی بلند در نوربرگ رینگ

تصاویر جاسوسی تویوتا پریوس شاسی بلند در نوربرگ رینگنظرات

  • s s (2 آبان 1396 ساعت 08:49)

    خر خودتونید این لکسوس nx