1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. کادیلاک سری V ؛ رقیب آمریکایی بنز S کلاس و ب ام و سری 7

کادیلاک سری V ؛ رقیب آمریکایی بنز S کلاس و ب ام و سری 7

9 آبان 1397
  • 0

شاید جذاب ترین برند جنرال موتورز بسیار موفق بوده باشد اما این امر کادیلاک را از توقف در زمینه تحقیقات و توسعه بازنداشته است.

حدود 15 سال است که این برند حرف V را روی در صندوق عقب سریع ترین سدان های خود استفاده می کند و اکنون این خودروساز به همین مناسبت یک نسخه جدید را عرضه می کند.

 کادیلاک سری V ؛ رقیب آمریکایی بنز S کلاس و ب ام و سری 7

کادیلاک ATS-V و CTS-V مدل 2019 دارای یک نسخه مخصوص به نام Pedestal ادیشن خواهند بود. در حالی که Pedestal دارای جایگاهی مشابه تالیسمان نخواهد بود، این نسخه های جدید می توانند به خوبی جلب توجه کنند.

این خودروها دارای رنگ بدنه کاملا جدید برنزی ماسه ای متالیک به همراه تریم و جلوپنجره کرومی مشکی خواهند بود. رینگ های آلیاژی سبک سری V و کالیپرهای ترمز قرمز رنگ برمبو در پشت آن ها از دیگر ویژگی های این مدل ها هستند. لبه جلو، اسپویلر عقب و برخی عناصر بدنه این مدل ها نیز فیبر کربنی هستند.

 کادیلاک سری V ؛ رقیب آمریکایی بنز S کلاس و ب ام و سری 7

جنرال موتورز قسمت هایی چرمی را نیز در این مدل ها Pedestal تعبیه کرده و صندلی های ریکارو را برای آن ارائه می کند. طرح رنگ برنزی در کابین این خودروها نیز ادامه دارد و در داشبورد و تریم درهای آن دیده می شود.

کادیلاک اولین مدل V را در سال 2004 با استفاده از CTS و سبک طراحی Art & Science خود ساخت که در آن زمان بسیار جالب توجه بود. کادیلاک اعلام کرده که در سال 2019 نیز سدان CT6-V را عرضه خواهد کرد. این مدل قدرتی در حدود 550 اسب بخار از موتور Blackwing تواین توربو V8 خواهد داشت.

 کادیلاک سری V ؛ رقیب آمریکایی بنز S کلاس و ب ام و سری 7

به طور کلی، 300 دستگاه از این مدل های Pedestal ادیشن ساخته خواهد شد. گفته می شود این مدل های مخصوص با قیمت 77090 دلار برای ATS-V و 102590 دلار برای CTS-V به فروش خواهند رفت.

 کادیلاک سری V ؛ رقیب آمریکایی بنز S کلاس و ب ام و سری 7نظرات