1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. حذف برخی از امکانات پژو 207 - امکان تولید این خودرو در چندین تیپ + عکس

حذف برخی از امکانات پژو 207 - امکان تولید این خودرو در چندین تیپ + عکس

17 آذر 1397
  • 2

با انتشار تصاویر جدید ازپژو 207 تولیدی ایران خودرو، مشخص شد که این شرکت برخی امکانات را از کلاس های مختلف این هاچ بک حذف کرده است.

به نظر می رسد در تمام تیپ های نوع موتور و گیربکس خودرو تفاوتی نداشته و خودرو به امکاناتی مانند تهویه اتوماتیک، کامپیوتر سفر، مانیتور، دوربین و سنسور عقب، چراغ روشنایی روز و کنترل از روی فرمان مجهز باشد.

 913511_996.jpg

گویا ایران خودرو برای مدل های دنده ایی پژو 207 چندین تیپ را در نظر گرفته که برخی از این تیپ ها از وجود رینگ های آلمینیومی و یا کروز کنترل بی بهره خواهند بود هر چند که به نظر می رسد در تمام تیپ های نوع موتور و گیربکس خودرو تفاوتی نداشته و خودرو به امکاناتی مانند تهویه اتوماتیک، کامپیوتر سفر، مانیتور، دوربین و سنسور عقب، چراغ روشنایی روز و کنترل از روی فرمان مجهز باشد.

با توجه به تصاویر منتشر شده، گویا چراغ فلاشر و راهنمای نصب شده بر روی گلگیر جلوی پژو ۲۰۷i دنده ای نیز حذف شده است است.

2.png
هنوز در مورد نسخه های مجهز به گیربکس اتوماتیک اطلاعاتی مبنی بر تیپ بندی اعلام نشده است و لی به نظر می رسد فعلا ایران خودرو قصد تغییر در امکانات این مدل را نداشته و لذا پژو 207 اتوماتیک کماکان با امکانات قبلی عرضه خواهند شد.

 نظرات

  • پژو405 پژو405 (18 آذر 1397 ساعت 07:33)

    بنظر دست اندرکاران فکر میکنندعده ای درسن،وسال من میتوانند؟درسن54میتوانی یک ماشین پرشیای مدل 90 سواربشیم

  • مرتضی مرتضی (17 آذر 1397 ساعت 23:57)

    اگه قانون برای بعضیا قانون بود نه قا.نون اینجوری قیمتها بالا نمی رفت مشکل مملکت ما در اجراست متاسفانه مسءولین در این حیته فعالیتی ندارند و فقط به فکر غارت هستند غافل از اینکه از جیب خودشون می دزدن