1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. خبر تکمیلی؛ شروع فروش فوری محصولات سایپا از 30 بهمن ماه + جزئیات

خبر تکمیلی؛ شروع فروش فوری محصولات سایپا از 30 بهمن ماه + جزئیات

29 بهمن 1397
 • 6

پیرو اطلاعیه منتشر شده توسط گروه سایپا، دکتر عبدالله بابایی نماینده ویژه مدیرعامل گروه سایپا در فروش و خدمات پس از فروش گفت: برای کنترل قیمت ها در بازار و حمایت از مشتریان واقعی بازار شب عید، پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا از فردا آغاز خواهد شد.

به گفته بابایی هر مشتری با کد ملی و کد پستی می تواند یک خودرو خریداری کند.

وی ادامه داد: گروه خودروسازی سایپا با مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت ۲۰ درصد از ظرفیت تولید خود را با قیمت اعلامی سازمان حمایت در این طرح پیش فروش خواهد کرد.

خبر تکمیلی فروش فوری محصولات سایپا به شرح زیر می باشد :

عبدالله بابایی اظهار داشت: با توجه به حباب قیمتی ایجاد شده در بازار خودرو تصمیم گرفتیم تا بخشی از تولیدات سایپا را به صورت تحویل فوری به فروش برسانیم و بر این اساس مقرر شد از فردا فروش فوری محصولات خانواده X100، X200 و کوئیک صورت گیرد.
وی با بیان اینکه در این فروش، محصولات ساینا، پراید، تیبا و کوئیک عرضه خواهد شد، گفت: حدود 15 تا 20 هزار دستگاه از محصولات سایپا به صورت فروش فوری عرضه می‌شوند که روزانه حدود 600 تا هزار دستگاه خواهد بود.

بابایی تصریح کرد: در حال حاضر تولید روزانه گروه سایپا حدود 2 هزار دستگاه است و سعی می‌کنیم حداقل 20 درصد تولید روزانه را در فروش فوری عرضه کنیم.

به گفته وی، فروش فوری محصولات سایپا از فردا به صورت اینترنتی و همچنین به صورت ثبت‌نام در نمایندگی‌ها آغاز می‌شود و سهمیه تعیین شده برای نمایندگی‌های سایپا یکسان است.

وی با اشاره به اینکه خریداران می‌توانند در منطقه کدپستی خود نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند، افزود: هر خریدار با یک کدپستی می‌تواند خودرو خریداری کند و در عین حال کدملی فرد نیز کنترل می‌شود تا طی دو یا سه سال اخیر خودرویی خریداری نکرده باشد.

وی در مورد نحوه قیمت‌گذاری این خودروها نیز توضیح داد: قیمت حاشیه بازار خودرو در دهه اول بهمن ماه به عنوان ملاک مدنظر قرار خواهد گرفت و قیمت کارخانه 5 درصد زیر قیمت بازار آن زمان تعیین می‌شود.

بابایی با بیان اینکه سعی می‌کنیم بخشی از خودروها را قبل از اتمام سال به خریداران تحویل دهیم،‌اظهار داشت: گروه سایپا بابت فروش سال گذشته 300 هزار دستگاه و بابت فروش امسال 200 هزار دستگاه تعهد دارد که در تلاش هستیم این خودروها را نیز به مشتریان تحویل دهیم.

وی با اشاره به وجود حباب قیمتی در بازار خودرو به دلیل عدم عرضه کافی،گفت: برای شکستن این حباب قیمتی، محصولات سایپا را با قیمت بسیار مناسب عرضه خواهیم کرد و این فروش را در حدی نگه می‌داریم تا حباب قیمت‌ها شکسته شود.

وی تأکید کرد: در حال حاضر قیمت خودرو در بازار غیرمنطقی است.

 

 

منبع سایپا


نظرات

 • وحید وحید (30 بهمن 1397 ساعت 07:54)

  باسلام من خودرو تیبا۳۰ روزه ثبت نام کردم دوماه پیش اما خبری ازش نیست .هیچ کسم جوابگو نیست من که فکر نمیکنم تحویل ۳۰ روزه واقعیت داشته باشه.توروخدا گول نخورید

  عجب عجب (30 بهمن 1397 ساعت 12:18)

  اگر چشماتونو باز میکردید وضع مملکتو میدیدین نمیخریدین تا وقتی ادم هایی مثل شما هستن جیب خودرو ساز هارو پر میکنن ترو خشک با هم میسوزن !

 • محمد محمد (29 بهمن 1397 ساعت 16:30)

  یعنی تیبا میشود چقدر؟
  ساعت چند باید به نمایندگی بریم؟
  خواهشا پاسخ

 • aria aria (29 بهمن 1397 ساعت 16:27)

  با سایپا به راحتی به اجداد خود بپیوندید .

 • هخامنش سعیدی هخامنش سعیدی (29 بهمن 1397 ساعت 15:54)

  " با قیمت اعلامی سازمان حمایت "
  ینی پراید 40 میلیون و تیبا 45 میلیون کمتر؟

 • جابر جابر (29 بهمن 1397 ساعت 12:36)

  علت اصلی گرانی ها نمایندگی ها مجاز می باشد چطور؟خودرو های خود را به دلال ها می دهد
  وبعد که میری نمایندگی قیمت بگیری
  می بینی گرون تر از دلال می فرشند