1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار اقتصادی
 4. می بایستی شیوه پیش‌فروش خودرو اصلاح شود

آخرین اخبار


می بایستی شیوه پیش‌فروش خودرو اصلاح شود

4 بهمن 1398
 • 2
 • 2598

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود فروش نقدی خودرو، بسیاری از مشتریان تاکنون نتوانسته‌اند خودروی خود را تحویل بگیرند.

غلام محمد زارعی با بیان اینکه در واقع پیش‌فروش باید متناسب با ظرفیت تولید خودروسازان بوده و ضمانت اجرایی نیز داشته باشد، افزود: خودروسازان باید شیوه‌های کنونی پیش‌فروش خودرو را اصلاح کنند، زیرا برخی افراد با استفاده از اینترنت پرسرعت و هک کردن سیستم‌های ثبت نام به راحتی در طرح‌های پیش‌فروش فعلی ثبت‌نام و پس از دریافت خودرو، آن را در بازار آزاد به فروش می‌رسانند.

 

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چون همه مشتریان به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند، در نتیجه نمی‌توانند در ماراتن ثبت نام موفق شوند، افزود: شیوه‌های کنونی ثبت نام ناعادلانه است و با این روش‌ها خودرو به دست مصرف‌کننده اصلی نمی‌رسد.

وی با بیان اینکه در طرح پیش‌فروش خودرو در وهله نخست باید افرادی که تاکنون خودرو نداشته‌اند، ثبت نام کنند، گفت: پیشنهاد بنده این است که متقاضیان با مراجعه به نمایندگی‌ها در طرح پیش‌فروش خودروسازان ثبت نام کنند تا پس از شناسایی افراد واجد شرایط، خودرو به آنها تحویل داده شود.
نظرات

 • بهمن بهمن (4 بهمن 1398 ساعت 18:55)

  مردم و اسیر کردن .6ماهه برای خرید آهن غراضه یه دو سه نفر کافی نتی دو ملیون گردن گرفتم هیچ کس نتوانسته ثبت نام کنه *********************** مردم رو مسخره کردین.ما چقد بدبختیم

 • مشتری بدبخت سایپا مشتری بدبخت سایپا (4 بهمن 1398 ساعت 14:41)

  تیبا رینگ آلومینیومی تحویل فوری!!!! در شهریور امسال ثبت نام کرده ام. 140 روز گذشته هنوز خبری نیست . کسی هم جوابگو نیست. حالا از یک طرف هم هر روز ثبت نام میکنن . به داد ملت برسین