1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. هیوندای هم با تغییر لوگوی خود به خودروسازان آلمانی پیوست

هیوندای هم با تغییر لوگوی خود به خودروسازان آلمانی پیوست

20 فروردین 1399
  • 0

در حالی که شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان بحران آفریده است، متخصصان سلامت معتقدند که فاصله گذاری اجتماعی بهترین راه برای پیش گیری از شیوع بیش تر این ویروس است.

این امر به معنای آن است که از گردهمایی های بزرگ تا ارتباط های ساده ای همچون ارتباط فیزیکی بسیار خطرآفرین بوده و ممنوع هستند.

2.jpg

اکنون در این بحران خودروسازان در تلاش هستند تا با شرایط کنار آمده و کمکی به بهبود وضعیت کنند و کارهایی از قبیل توقف تولید، لغو رونمایی ها و حضور در نمایشگاه های خودرو، تعطیلی موقت نمایندگی ها و حتی تشویق به فاصله گذاری اجتماعی را با تغییر لوگوی خود انجام داده اند.

یکی از خودروسازانی که موضوع فاصله گذاری اجتماعی را پشتیبانی می کند هیوندای است. این برند کره جنوبی طی تویتی در صفحه رسمی خود لوگوی خود را به نحوی تغییر داده که در آن عدم دست دادن مشخص است. در واقع لوگوی هیوندای علاوه بر نمایش حرف H، دو دست را در حال دست دادن نشان می دهد، اکنون هیوندای این لوگو را به نحوی تغییر داده که دو دست از یک دیگر جدا هستند.

در واقع، این روزها دست دادن دو نفر توصیه نمی شود و به همین دلیل لوگوی هیوندای به نحوی تغییر یافته تا این موضوع را یادآوری کند.

خودروسازان دیگری که فاصله گذاری اجتماعی را در لوگوهای خود تبلیغ کرده اند فوکس واگن و آئودی هستند در حالی که مرسدس بنز با کوچک کردن ستاره سه پر خود وارد این بازی شده است.نظرات