1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. حضور چری تیگو5 با موتور توربو در بازار ایران به زودی

حضور چری تیگو5 با موتور توربو در بازار ایران به زودی

4 آذر 1399
  • 0

 

در حال حاضر چری تیگو5 به عنوان یک خودرو مناسب و جا افتاده در بازار شناخته میشود که همواره شرکت مدیران خودرو به دنبال ارتقاء آن بوده و به زودی مدل توربو این خودرو با گیربکس جدید را مطابق با تقاضای بازار خودروی کشور وارد مرحله تولید و عرضه خواهد نمود.

چری تیگو 5 بازار مصرف دسته دومی نسبت به سایر محصولات مدیران خودرو دارد و از نقد شوندگی نسبتا مناسبی هم برخوردار می باشد.

موتور توربو این خودرو ، همان موتور معروف 1.5 لیتری توربو میباشد که بر روی محصولات معروف شرکت مدیران خودرو چون  تیگو7- آریزو6- ایکس 55 و آریزو5 قرار دارد ، در طول مدت 3 سال که از عرضه این موتور با لوکس ترین محصول شرکت مدیران خودرو یعنی تیگو7 میگذرد ، عملکرد بسیار خوب و بهینه و همچنین قابل اعتمادی را داشته است . این موتور طراحی شرکت معروف اتریشی  AVL میباشد و  سیستم توربو آن نیز تکنولوژی شرکت  معروف هانیوال میباشد.


از سوی دیگر گیربکس این خودرو نیز نسل جدید گیربکس های CVT 25 میباشد که این گیربکس ها 9 سرعته بوده و اولین بار بر روی خودروی آریزو6 نصب گردید که آن هم عملکرد موفقی دارد و جالب است که بدانید جزو 10 گیربکس برتر بازار خودروی چین در سال گذشته انتخاب گردید که کارائی بالای آنرا نشان میدهد. این گیربکس جدید همراه با موتور توربو کارایی بالایی را دارد .

این موتور و گیربکس در نظر گرفته شده برای تیگو 5 قبلا آزمایش خودشان را در تطابق با سایر محصوالت چری در ایران نشان داده اند .

همچنین به این خودرو سیستم فرمان برقی نیز اضافه شده که هم راحتی و هم ایمنی آنرا افزایش میدهد ، قطعا این موتور و گیربکس قدرتمند و با درجه کارایی بالا در کنار ویژگی های مشتری پسند تیگو5  ، چون بدنه جادار و مستحکم  ، مناسب خانواده های ایرانی  میباشد و آپشن های رفاهی و ایمنی چون مانیتور 10 اینچی به همراه نویگیشن ، و ایربگهای جانبی و سیستم پایداری + ضد لغزش + کنترل در سربالایی و... در کنار خدمات پس از فروش گسترده در مقایسه با رقبا  میتواند باعث موفقیت بیشتر این خودرو گردد.

البته در صورت ایجاد تغییراتی در چهره و ظاهر این خودرو هم می توان انتظار عملکرد بهتری را در بازار فروش آن متصور بود.

 

 نظرات