1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی لندکروزر جدید تویوتا با تغییراتی توسط یک هموطن به نام "لیبرتی واک" + عکس

معرفی لندکروزر جدید تویوتا با تغییراتی توسط یک هموطن به نام "لیبرتی واک" + عکس

3 مهر 1400
  • 0
  • 115165

لیبرتی واک نام کمپانی تولیدکننده قطعات اسپرت بدنه و لوازم مرتبط با تیونینگ خودرو در آیچی(ژاپن) است که در حوزه فعالیت خود یکی از نام های معتبر و خاص محسوب می شود.

این کمپانی در بخش رویدادهای خود جزئیاتی از کیت بدنه ویژه تویوتا لندکروزر مدل 2022 را به اشتراک گذاشته تا چهره ای جذاب تر از هموطن مطرح خود نمایش دهد.

لیبرتی واک در رابطه با این کیت بدنه به استفاده از درپوش موتور فیبرکربن خام(رنگ نشده)، تغییر بافت گریل(جلوپنجره)، حذف لوگوی تویوتا در گریل و جایگزینی لوگوی تیونر اشاره کرده است.

بامپر(سپر) جلو در واقع یک بخش اضافه شده به قسمت پایین نمونه استاندارد است که در پایین ترین بخش خود دارای یک ردیف مه شکن ال ایی دیی است. ادامه این بخش از بامپر به فلیر(هلال) عضلانی روی فندرها(گلگیر) می رسد.

در قسمت انتهایی فلیر فندر جلو و عقب یک آبشش کربنی هم قرار گرفته که جذابیت های اسپرت این بخش را افزایش می دهد.

آینه های جانبی نیز در قابی از فیبرکربن قرار گرفته اند.

در قسمت انتهای خودرو نیز دو اسپویلر که یکی روی سقف و دیگری زیر شیشه عقب نصب شده، جلب نظر می کنند. کمی پایین تر نیز دیفیوزر حرفه ای لیبریتی واک را مشاهده می کنیم که به خوبی با خروجی های کرومی سیستم اگزوز هماهنگ شده است.

لیبرتی واک این کیت بدنه را در باندل های مختلفی به مشتریان پیشنهاد می کند که گرانترین آنها شامل تغییرات دماغه، دیفیوزر عقب، خروجی اگزوز، فلیر فندرها، تغییرات گریل و درپوش کربنی موتور مجموعا 14080 دلار هزینه خواهد داشت.

در صورت سفارش رینگ های تیره رنگی که در تصاویر مشاهده می کنید، 5500 دلار دیگر به مبلغ سفارش افزوده خواهد شد.

نسخه استاندارد

re484.jpg
با کیت بدنه و جزئیات اسپرت لیبرتی واک/ نمای جلو و کنار

12695.jpg
با کیت بدنه و جزئیات اسپرت لیبرتی واک/ نمای عقب و کنار

1269.jpg
نسخه استاندارد

126958.jpg
نظرات