1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی لوکس ترین محصول تویوتا؛ آوالون نایت شید ادیشن با تریم مشکی + قیمت

معرفی لوکس ترین محصول تویوتا؛ آوالون نایت شید ادیشن با تریم مشکی + قیمت

4 دی 1400
  • 1

پیش از ناپدید شدن تویوتا آوالون در بازار آمریکا، ژاپنی‌ها نسخه سفارشی نایت شید ادیشن را برای مدل ۲۰۲۲ ارائه خواهند کرد. این تریم جدید یکی از چندین تغییر کوچک سدان تویوتاست و بعد از آن تولید آوالون در کارخانه کنتاکی به پایان خواهد رسید.

ورود به مدل سال ۲۰۲۲ به معنی خداحافظی با مدل اسپورت تر آوالون TRD نیز هست، خودرویی که دیگر در پیکربندی وب‌سایت تویوتا به چشم نمی‌خورد.

2022-toyota-avalon-3-767x431.webp

مدل جدید XSE هیبرید نایت شید ادیشن با رنگ‌های مشکی متالیک، سفید صدفی و نقره‌ای در دسترس خواهد بود. این سدان ژاپنی همچنین از قطعات مشکی همچون پوشش آینه‌های جانبی، اسپویلر عقب، دستگیره درب‌ها، آنتن بال کوسه‌ای و نشان‌های روی بدنه برخوردار شده است. آوالون نایت شید ادیشن از رینگ‌های ۱۹ اینچی تیره‌رنگ سود برده و در داخل کابین نیز متریال سافتکس به چشم می‌خورد.

مونروف برقی تویوتا هم به‌صورت استاندارد در این خودرو وجود دارد. البته این مونروف به‌صورت سفارشی در مدل های XLE و XLE هیبرید ۲۰۲۲ قابل انتخاب است. آوالون نایت شید همچنین از سیستم صوتی با ۸ بلندگو، نمایشگر ۹ اینچی لمسی و… سود می‌برد. شایان ذکر است تویوتا سیستم صوتی سطح بالای JBL با ۱۴ بلندگو و قدرت ۱۲۰۰ واتی را به‌صورت استاندارد روی مدل های لیمیتد و تورینگ ارائه می‌کند.

2022-toyota-avalon-12.jpg

در جدول زیر می‌توانیم قیمت مدل های گوناگون آوالون ۲۰۲۲ را مشاهده کنید:

تریم :
قیمت (دلار)
 XLE $۳۷,۴۰۰
XLE Hybrid $۳۸,۳۷۵
Limited $۴۳,۷۰۰
Limited Hybrid $۴۴,۶۷۵
Nightshade Edition $۴۱,۷۲۴
Touring $۴۴,۱۰۰

قیمت آوالون ۲۰۲۲ نسبت به مدل قبلی افزایش یافته به گونه‌ای که افزایش قیمت تریم پایه XLE برابر با ۱۵۰ دلار بوده است. البته با این افزایش قیمت ناچیز، تویوتا اقدام به نصب تجهیزات ایمنی بیشتر روی خودروی خود کرده که شامل نوربالای خودکار، کروز کنترل راداری، هشدار خروج از مسیر، دستیار علائم جاده‌ای و… می‌باشد. این برند همچنین یادآور صندلی عقب را به‌صورت استاندارد روی آوالون ۲۰۲۲ نصب کرده است.

آوالون ۲۰۲۲ آخرین سال حضور این خودرو در آمریکا بوده اما تویوتا به عرضه آن در کشور چین همچنان ادامه خواهد داد.

2022-toyota-avalon-13.jpg

2022-toyota-avalon-6.jpg

منبع پدال


نظرات

  • Ali Ali (5 دی 1400 ساعت 07:15)

    اینجا هم ایران‌گاری تارا و سایپا خودروی شاهین رو معرفی کردن!
    هر دو هم با توجه به قیمت و کیفیت ستفرااااغ به تمام معنا!