1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. فروش ایران خودرو
  5. آغاز طرح فروش نقدی و اقساطی پیکاپ فوتون دیزل از امروز + مرداد 1401

آغاز طرح فروش نقدی و اقساطی پیکاپ فوتون دیزل از امروز + مرداد 1401

29 مرداد 1401
  • 0

طرح فروش محصول وانت پیکاپ دوکابین نیوفیس فوتون دیزلی با قیمت قطعی، از امروز را آغاز می شود. 

شرکت ایران خودرو در نظر دارد طرح فروش این محصول را به صورت نقدی و اقساطی و از ساعت 10 امروز شنبه، مورخ 29 مردادماه 1401 آغاز کند. 

با توجه به اعلام این شرکت، پیکاپ فوتون دیزل با روش های نقدی، نقدی - مرحله ای و اقساطی عرضه می شود و موعد تحویل شهریور 1401 خواهد بود. قیمت نقدی قطعی این محصول، 11 میلیارد و 92 میلیون و 650 هزار و 408 ریال اعلام شده و در صورت اقدام به خرید از طریق دو طرح فروش نقدی و نقدی - مرحله ای، محصول با 400 میلیون ریال تخفیف به فروش خواهد رسید. 

گفتنی است که ثبت نام برای این محصول، صرفاً از طریق سایت شرکت ایران خودرو دیزل به آدرس https://esale.ikd.ir قابل انجام خواهد بود. جزئیات در جدول ذیل قابل مشاهده است.

آغاز طرح فروش نقدی و اقساطی پیکاپ فوتون دیزل از امروز+ مرداد 1401.webp

 

از جمله شرایط فروش ذکر شده در بخشنامه، شرایط مربوط به قیمت است. به نحوی که قیمت خودرو به صورت قطعی اعلام شده و به مبالغ پرداختی هیچگونه سود مشارکت تعلق نمی گیرد. همچنین  در صورت انصراف از خرید، سود انصراف به مبالغ پیش پرداخت تا تاریخ انصراف تعلق می گیرد.

همچنین طبق اعلام این شرکت، به محض تکمیل ظرفیت این شرکت حق دارد که نسبت به توقف طرح اقدام نماید. سایر شرایط در بخشنامه ذیل قابل دسترسی است. نظرات