1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. شروع فروش بی ام و X2 مدل 2018 با قیمت 34 هزار پوند

شروع فروش بی ام و X2 مدل 2018 با قیمت 34 هزار پوند

16 اسفند 1396
  • 0

بی ام و ایکس 2 مدل 2018 با داشتن ابعاد کوچک، اورهنگ های کوتاه و یک ظاهر زیبا می تواند امیدوار باشد که بتواند چیزی را که مشتریان بریتانیایی می خواهند و ایکس 1 نتوانست آن را ارائه کند در اختیارشان قرار دهد: یک شاسی بلند کامپکت فوق العاده زیبا!

 شروع فروش بی ام و X2 مدل 2018 با قیمت 34 هزار پوند

جدیدترین کراس اور مونیخ اکنون وارد بازار بریتانیا شده و قیمت آن برای مدل پایه xDrive20d SE از 34 هزار پوند شروع می شود و بی ام و انتظار دارد فقط امسال 6 هزار دستگاه از این خودرو در بریتانیا بفروشد.

خریداران مدل های اسپرت، ام اسپرت و ام اسپرت ایکس از مواردی مانند چراغ های جلو تمام LED به صورت استاندارد بهره خواهند برد و دو تریم تاپ خودرو از رینگ های بالای 20 اینچ بهره خواهند برد. در عین حال، رینگ های استاندارد برای مدل پایه SE از نوع 17 اینچی با پره های V شکل هستند.

 شروع فروش بی ام و X2 مدل 2018 با قیمت 34 هزار پوند

دو مدل SE و اسپرت کاورهای پلاستیک مشکی روی اسکیرت های کناری خود دارند و در نسخه ام اسپرت ایکس این کاورها به رنگ خاکستری هستند. در قسمت عقب، سپرهای ام اسپرت شامل یک کاور دیفیوزر مانند هستند که رنگ تیره ای دارد و در ام اسپرت ایکس شاهد استفاده از یک دیفیوزر به رنگ خاکستری هستیم.

داخل کابین تجهیزات استاندارد تریم SE شامل دوخت متضاد روی پنل داشبورد و کنسول مرکزی مشکی براق هست، مدل های ام اسپرت از یک روکش پارچه ای با رنگ های متضاد با نشان های M به رنگ آبی یا زرد همراه با دوخت متضاد روی پنل داشبورد و کنسول مرکزی بهره می برند. مدل SE همچنین به یک صفحه نمایش 6.5 اینچ لمسی با نویگیشن، سیستم کنترل پارک با دوربین دید عقب مجهز شده است.

 شروع فروش بی ام و X2 مدل 2018 با قیمت 34 هزار پوند

در مورد آپشن ها، پک سیستم های کمکی رانندگی شامل مواردی سیستم هشدار خروج از خط، اطلاعات محدودیت سرعت همراه با محدودیت تردد، نوربالای اتومات با هشدار تصادف و هشدار عابر پیاده با قابلیت ترمز شهری می شود.

تنها یک موتور در هنگام ورود خودرو به بازار موجود خواهد بود، xDrive20d با یک موتور 2 لیتری دیزلی با 187 اسب بخار نیرو و 400 نیوتن متر گشتاور عرضه می شود، این مدل به صورت استاندارد دو دیفرانسیل است. بعدها نسخه های دیگر این خودرو شامل sDrive20i، sDrive18d و xDrive18d به مجموعه مدل های بریتانیا اضافه خواهند شد.

 شروع فروش بی ام و X2 مدل 2018 با قیمت 34 هزار پوند

 شروع فروش بی ام و X2 مدل 2018 با قیمت 34 هزار پوندنظرات