1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. خانه‌ای مجلل درون بنز

خانه‌ای مجلل درون بنز

2 خرداد 1396
  • 0

یک ون با نشان مرسدس باید از کیفیت و امکانات زیادی برخوردار باشد تا بتواند در لیست اموال یک شرکت بزرگ قرار گیرد. اما این موضوع همیشه در خصوص نشان‌های برتر صدق نمی‌کند. در واقع نمی‌توانید از همه ون‌های امروزی توقع صندلی‌های چرخان اداری، میزهای کار و کلی صفحه‌های نمایشگر بزرگ را داشته باشید.

 خانه‌ای مجلل درون بنز

این ون مرسدس برعکس فضاهای رسمی و اداری یک خانه کوچک را در اختیارتان قرار می‌دهد.

در نگاه اول کف چوبی خودرو توجهتان را جلب کرده و دو تخت درون خودرو خیالتان را برای یک استراحت جانانه پس از یک گردش طولانی راحت می‌کند.

با این خودرو کمپ‌‌ها و چادرهای لوکس با طیف وسیع تجهیزات را فراموش کنید، چرا که شما در این ون در یک هتل لوکس اقامت خواهید کرد.

 خانه‌ای مجلل درون بنز

چیز خاصی در خصوص فضای خارجی خودرو وجود ندارد. شاید در این قسمت تنها بشود به فاصله طولانی بین دو محور این ون از کلاس V اشاره کرد که به هر چه بزرگتر شدن فضای داخلی کمک می‌کند. اما در درون خودرو حرف‌های زیادی برای گفتن وجود دارد. وقتی در کشویی خودرو را باز کنید، در نگاه اول نیمکت‌های تاشوی ردیف دوم را خواهید دید که راحتی به تختی بزرگ تبدیل می‌شوند. آشپرخانه خودرو نیز دوست‌داشتنی و در عین حال معقول است. فضایی مناسب برای شستن ظرف‌ها، یخچال و دو شعله برای پخت غذا در آشپزخانه برای سفرهای طولانی و خارج شهر مناسب است. برای ذخیره ظروف و مواد غذایی کمد‌های کوچکی زیر گاز وجود دارد.

 خانه‌ای مجلل درون بنز

در هنگامی که صندلی‌ها تا نشده‌اند کاربران می‌توانند از یک میز کوچک در مقابل صندلی برای صرف غذا یا انجام کارهای دیگر استفاده کنند. در این صورت یک فضای کوچک را در ون خواهید داشت. پنجره‌ها به گونه‌ای تنظیم شده که به راحتی فضای بیرون خودرو را ببینید.

 خانه‌ای مجلل درون بنز

خودرو به گونه‌ای طراحی شده سرنشینان فضای پای زیادی را در آن خواهند داشت تا در مسافت‌های طولانی با خستگی بیش از حد مواجه نشوند.

خودرو روی چرخ‌های 18 اینچی قرار گرفته و یک سامانه انتقال قدرت خودکار 7 سرعته مجهز است.

منبع : عصر ایراننظرات