1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی جدید ترین ابر خودروی مسابقه ای استون مارتین

معرفی جدید ترین ابر خودروی مسابقه ای استون مارتین

16 تیر 1396
  • 0

اگر فکر می کنید خودروی مسابقه ای استون مارتین Vulcan خودرویی با عملکرد مناسبی نیست آن وقت تنها راهی که باقی می ماند رجوع به واحد AMR آن است. معمولا عاشقان دنیای تیونینگ خودرو ابتدا سراغ موتور خودرو می روند و لذا در گام اول یک دستگاه سامانه توربو شارژ را برای موتور 820 اسب بخاری V12 این خودرو در نظر می گیرند. اما این بار مهندسین AMR راه حل دیگری را آزموده و نسبت تغییر دنده را کاهش داده اند.

 معرفی جدید ترین ابر خودروی مسابقه ای استون مارتین

نتیجه این تغییر استون مارتین Vulcan AMR Pro است که طوفانی تازه را در مسیر مسابقه به پا می کند. این ابر خودرو گشتاوری فراتر از 2950 پوند فوت دارد و از این حیث یک سر و گردن (627 پوند فوت) بالاتر از استون مارتین Vantage V8 است.

بایستی بگوییم که این خودرو در مسابقات 24 ساعته Le Mans نیز شرکت کرده و جز خودروهای پر سر و صدای کلاس GTE Pro آن بوده است. از دیگر تغییرات این خودرو می توان به صفحات جدید قرار گرفته روی بدنه، ورودی هوای متفاوت، باله عقبی و باله های کناری مشابه بال های هواپیما اشاره کرد که جریان هوای عبوری از روی خودرو را بهبود بخشیده و فشار را بر روی قسمت میانیش متمرکز می کنند. تنها 24 دستگاه از ولکان AMR تاکنون به روزرسانی و فروخته شده است که البته هنوز جزئیاتی در مورد قیمت ان ها اعلام نشده است.نظرات