1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی فیس ‌لیفت جدید تویوتا پرادو 2018 - تصویر

معرفی فیس ‌لیفت جدید تویوتا پرادو 2018 - تصویر

17 تیر 1396
  • 0

تویوتا فیس‌لیفتی برای تویوتا پرادو آماده کرده که قرار است ماه سپتامبر امسال در ژاپن عرضه شود. اکنون گزارش شده است که اواخر سال جاری نیز این خودرو وارد نمایندگی های فروش امارات متحده، عربستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس خواهد شد.

 معرفی فیس ‌لیفت جدید تویوتا پرادو 2018 - تصویر

نسل چهارم تویوتا لند کروزر پرادو در سال 2009 معرفی شد و تصاویر تازه منتشر شده دومین فیس لیفت آن را نشان می دهند. قسمت جلوی این خودرو اصلاح شده ترین بخش در بدنه اش محسوب می شود. طراحی نوین جلوپنجره بالایی به همراه چراغ های جلوی باریک تر و تهاجمی تر و نوار کرومی عریض در بالای آن ها از ویژگی های این مدل است. سپر، چراغ های مه شکن و جلوپنجره زیرین این خودرو نیز بازطراحی شده اند در حالی که کاپوت آن با خطوط بیش تر و برجستگی هایی اصلاح شده است تا ویژگی قدرتمند این شاسی بلند را نشان دهد.

 معرفی فیس ‌لیفت جدید تویوتا پرادو 2018 - تصویر

کابین تویوتا لند کروزر پرادو 2018 الهام گرفته از جدیدترین تویوتا لند کروزر خواهد بود که شامل فرمان چهار پره آشنا با طراحی کنسول وسط شیک است. پانل تجهیزات و سیستم سرگرمی این خودرو نیز جدید هستند. ممکن است تویوتا تریم و گزینه های روکش جدیدی را نیز رای این فیس لیفت عرضه کند. دومین به روز رسانی این شاسی بلند به لطف ارائه Safety Sense P تویوتا شامل ارتقای ایمنی نیز خواهد بود.

تویوتا لند کروزر پرادو اکنون با مجموعه ای از موتورها عرضه می شود که شامل 2TR-FE 2.7 لیتری چهار سیلندر بنزینی، 7GR-FKS 3.5 لیتری V6 بنزینی، 1GR-FE 4.0 لیتری V6 بنزینی، 1GD-FTV 2.8 لیتری چهار سیلندر دیزلی، 1KD-FTV 3.0 لیتری چهار سیلندر دیزلی و 5L-E 3.0 لیتری چهار سیلندر دیزلی است. این خودرو اختصاصا در امارات متحده عربی با موتور 1GR-FE 4.0 لیتری بنزینی و 2TR-FE 2.7 لیتری بنزینی ارائه می شود.

 معرفی فیس ‌لیفت جدید تویوتا پرادو 2018 - تصویر

 معرفی فیس ‌لیفت جدید تویوتا پرادو 2018 - تصویرنظرات