1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. نسل جدید تویوتا کمری در ژیاپن معرفی شد

نسل جدید تویوتا کمری در ژیاپن معرفی شد

22 تیر 1396
  • 0

تویوتا به تازگی کمری کاملا بازطراحی شده را در ژاپن عرضه کرده است. این خودروی جدید از پلتفرم TNGA بهره می برد که به تویوتا کمک کرده ارتفاع آن را کم تر کرده و طراحی با مرکز ثقل کوتاه تر ایجاد کند.

هایلایت های بدنه این خودرو شامل جلوپنجره زیرین سه بعدی و چراغ های جلوی LED دو پرتوی با لامپ های LED سه مرحله ای برای ایجاد دید بهتر است. تویوتا اعلام کرده که بهره گیری از پلتفرم جدید، فضای کابین بیش تری را در این خودرو ایجاد کرده است. هم چنین ویژگی هایی همچون ناوبری، نمایشگر بالای سر و نمایشگر چند رسانه ای به نحوی در این خودرو تعبیه شده اند که کم ترین حواس پرتی را ایجاد کرده و به راننده کمک می کند بر رانندگی متمرکز باشد.

نسل جدید تویوتا کمری در ژیاپن معرفی شد

نیروی کمری جدید از ترکیب یک موتور 2.5 لیتری بنزینی با قدرت 178 اسب بخار و گشتاور 221 نیوتون متر و یک موتور برقی 120 اسب بخاری به همراه یک باطری لیتیوم یونی تامین می شود. این خودرو هم چنین به مجموعه ای از ویژگی های ایمنی همچون Safety Sense P تویوتا و ترمز خودکار برخورد عقب مجهز می شود.

مقاومت بدنه این خودرو نیز به خاطر استفاده از سرهم بندی لیزری بسیار بهبود یافته است. در واقع بهره گیری از استیل بسیار مقاوم در بدنه کمری در عین کاهش وزن به بهبود ایمنی تصادف آن نیز کمک کرده است.

نسل جدید تویوتا کمری در ژیاپن معرفی شد

نسل جدید تویوتا کمری در ژیاپن معرفی شد

نسل جدید تویوتا کمری در ژیاپن معرفی شدنظرات