1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. احتمالا 6 محصول جنرال ‌موتور از خط تولید حذف خواهند شد

احتمالا 6 محصول جنرال ‌موتور از خط تولید حذف خواهند شد

4 مرداد 1396
  • 1

 احتمالا 6 محصول جنرال ‌موتور از خط تولید حذف خواهند شد

این روزها کراس اوور ها در بازار خودرو پادشاهی می کنند و به نظر نمی رسد که به این زودی ها این روند تغییر کند.

جنرال موتورز نیز با علم به این موضوع و در راستای تطبیق خود با شرایط فعلی به دنبال جایگزین کردن برخی محصولات سواریش با این دست خودروها است و لذا نام شش خودرو را در فهرست توقف تولید تا ابتدای دهه آینده قرار داده است.

 احتمالا 6 محصول جنرال ‌موتور از خط تولید حذف خواهند شد

رئیس اتحادیه کارگری VAW گفت که مذاکراتی با مدیران در مورد جایگزین کردن محصولات در تاسیساتی که پایین تر از ظرفیتشان تولید دارند داشته است. به گفته افرادی که نخواسته اند نامشان فاش شود، جی م در حال بررسی فهرستی متشکل از شش خودرو است و تصمیم دارد که تا سال 2020 تولید آن ها را متوقف کند تا از این طریق جا را برای تولید کراس اوور برقی بنزینی در بازار سال 2022 باز نماید. گفته می شود که بیوک لاکراسه، کادیلاک CT6، کادیلاک XTS، شورولت ایمپالا و شورولت سونیک جزء خودروهای مد نظر شورولت در این مورد هستند. فعلا سخنگوی جی ام گفته که نمی تواند در مورد برنامه آینده محصولات و تاسیسات جی ام صحبت کند.

جی ام در شش ماهه نخست سال 35 هزار خودرو تولید کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 32% کم تر است و در این میان تاسیسات مییشیگان به عنوان تولید کننده لاکراسه، ایمپالا، CT6 و ولت بیشترین رکود را داشته است.

 احتمالا 6 محصول جنرال ‌موتور از خط تولید حذف خواهند شد

 احتمالا 6 محصول جنرال ‌موتور از خط تولید حذف خواهند شدنظرات

  • حبیب حبیب (4 مرداد 1396 ساعت 23:17)

    این شیش محصول از خط تولید جنرال موتور حذف شدن تا از پراید و 405و سمند و ال نود و دنا و رانا و تیبا کپی برداری کنه جنرال موتور تو امریکا تولید بشن