1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی کادیلاک اسکالید جدید ؛ جذاب تر از قبل

معرفی کادیلاک اسکالید جدید ؛ جذاب تر از قبل

24 شهریور 1396
  • 1

شرکت نیویورکی کادیلاک شاید خود را خودروسازی به روز و خوشایند مشتریان معرفی کند اما در واقع نمی تواند با محصولی که ماهیتش با درک ارزش های خریداران مطابقت ندارد موفق باشد.

 معرفی کادیلاک اسکالید جدید ؛ جذاب تر از قبل

به همین دلیل اقدام به عرضه خودرویی مطابق با استانداردهای جهانی و ارتقا دهنده وجهه برندش کرده است. بله درست متوجه شده اید کادیلاک اسکالید همه این ویژگی ها را در خود دارد.

زمانی بود که اسکالید انتخاب شماره یک امریکایی ها به شمار می رفت و حالا کادیلاک نهایت ظرافت خود را در طراحی بی نقص خارجی و داخلی این خودرو به کار گرفته است. به طوری که این خودرو در کنار نسخه ESV توانست دومین خودروی پرفروش کادیلاک در ماه اوت باشد و با اختلاف اندکی پس از کراس اوور گران قیمت XT5 در رتبه دوم قرار بگیرد. قیمت این خودرو بسته به تریم سفارشی و قطعات انتخابی بین 24 تا 40 هزار دلار است.

این خودرو دارای یک موتور 6.2 لیتری V8 است و توانش بین 420 تا 600 اسب بخار متغیر می باشد جالب اینجاست که این موتور منحصر به فرد در کنار یک جعبه دنده منحصر به فردتر ساخت جی ام و فورد قرار گرفته. این جعبه دنده جز معدود نمونه های 10 سرعته خودکار در جهان است. گمان می رود که موفقیت اسکالید به حدی برسد که کادیلاک از آن به عنوان مدل نمونه دیگر برندها و یا مدل پایه یک پیکاپ جدید استفاده کند.نظرات

  • رضا رضا (24 شهریور 1396 ساعت 10:35)

    قشنگه