1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. قیمت هیوندای آزرا جدید در مناطق آزاد کشور+ تصاویر

قیمت هیوندای آزرا جدید در مناطق آزاد کشور+ تصاویر

28 آذر 1396
  • 0

هیوندای آزرا خودرویی است در کلاس بدنه خودروهای سدان متوسط که در کنار طراحی ظاهری زیبا، توانایی‌های دینامیکی بالا و کابین جادار که با توجه به قیمت مناسب در بازارها جهانی، نمونه ای ایده آل برای استفاده خانواده‌ها به شمار می آید. شرکت خودرو سازی کره ای هیوندای تا به حال 6 نسل متفاوت از آن طراحی و به بازار عرضه شده است. این خودرو در بازارهای جهانی با نام گرنجور (Grandeur) نیز به فروش می‌رسد.

 قیمت هیوندای آزرا جدید در مناطق آزاد کشور+ تصاویر

مدل 2017 هیوندای آزرا چند ماهی میشود که وارد مناطق آزاد کشورمان شده است و با قیمتی حدود 170 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

طراحی خارجی آزرای جدید در مقایسه با نسل فعلی آن یک گام رو به جلو و پیشرفت بزرگی محسوب می‌شود و به لطف استفاده از خطوط زاویه دار، چراغ‌های روشنایی در روز تند و تیز و البته قسمت جلوی کاملا جدید خود از طراحی لوکس‌تری برخوردار است.

 قیمت هیوندای آزرا جدید در مناطق آزاد کشور+ تصاویر

در بخش عقبی خودرو نیز چراغ‌های عقبی جدید، خروجی‌های اگزوز کرومی و رینگ‌هایی با طراحی کاملا متمایز به چشم می‌خورند.

 قیمت هیوندای آزرا جدید در مناطق آزاد کشور+ تصاویر

با ورود به داخل کابین مشاهده می‌شود که این مدل نیز از همان صفحه نمایش 7 اینچی هیوندای استفاده می‌کند که با سیستم‌های اپل کارپلی و اندروید اتو سازگار است. امکانات دیگر آزرای جدید شامل حافظه‌ی صندلی راننده، سقف پانوراما و قابلیت شارژ بدون سیم است. همچنین سیستم‌های ایمنی هشدار انحراف از خطوط، هشدار نقطه‌ی کور، هشدار هوشیاری راننده، کروز کنترل هوشمند و دوربین دید اطراف به صورت استاندارد در این مدل موجود هستند.

 قیمت هیوندای آزرا جدید در مناطق آزاد کشور+ تصاویر

بنابر اعلام هیوندای، آزرای جدید در تمامی بازارهای جهان به جز استرالیا، اروپا و امریکای شمالی عرضه خواهد شد.

با توجه به عرضه هیوندای آزرا نسل جدید با موتور 2.4 لیتری، به نظر می رسد که این خودرو بتواند مراحل و مجوزهای لازم را برای واردات به کشور بگیرد و حال باید ببینیم که آیا نمایندگی‌ها برنامه‌ای برای واردات این خودروی بسیار محبوب به سرزمین اصلی (پلاک ملی) دارند یا خیر؟

 قیمت هیوندای آزرا جدید در مناطق آزاد کشور+ تصاویرنظرات