1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. فروش نقدی، اقساطی و مشارکتی سوناتا هیبرید 2018 توسط پاکرو

فروش نقدی، اقساطی و مشارکتی سوناتا هیبرید 2018 توسط پاکرو

10 تیر 1396
  • 0

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پاکرو نماینده رسمی هیوندای موتورکمپانی (هیبرید) در ایران؛ فروش ویژه ی یکی از پرفروش‌ترین خورو های هیبریدی کشور، به مدت محدود و با شرایط ویژه و استثنایی را از امروز آغاز شد.

 عیدانه پاکرو به مناسبت عید سعید فطر؛ فروش نقدی، اقساطی و مشارکتی سوناتا هیبرید

سوناتا هیبریدی که در 3 تیپ، پیش از این توسط پاکرو با قیمت تمام شده 170، 185 و 195 میلیون تومان به مشتریان عرضه می شد در طی مدت این فروش ویژه به عنوان عیدانه شرکت پاکرو در عید سعید فطر، با 7.1 میلیون تا 10 میلیون تومان تخفیف و با تعداد محدودی به مشتریان عرضه می شود. مدیر فروش پاکرو ضمن اعلام این خبر تاکید کرد: با توجه به استراتژی شرکت در سال جاری مبنی جلب رضایت حداکثری مشتریان، علیرغم افزایش عوامل موثر در قیمت تمام شده خودرو در بازار کشور، سوناتا هیبریدی که یک خودروی کاربردی و اقتصادی است با 10 میلیون تومان تخفیف طی این مدت و در تعدادی محدود به مشتریان عرضه می شود.

 عیدانه پاکرو به مناسبت عید سعید فطر؛ فروش نقدی، اقساطی و مشارکتی سوناتا هیبرید

یهجت در ادامه افزود: در این فروش ویژه تا 90 میلیون تومان تسهیلات بدون بهره و قرض الحسنه دو ساله در نظر گرفته شده است که در نوع خود شرایطی مناسب و به نوعی کم نظیر برای مشتریان خواهد بود و همچنین سود مشارکت 25 درصدی نیز برای شرایط فروش مشارکتی پیش بینی شده است.

وی همچنین اعلام کرد: برای مشتریانی که قصد خرید نقدی سوناتا هیبریدی در این طرح را داشته باشند، خدمات ویژه سرویس ادواری به مدت 2 سال یا 40 هزار کیلومتر (هر کدام زودتر فرا برسد) با عنوان " 2 سال فقط برانید " (با پوشش کامل سرویس هاس ادواری رایگان پاکرو) به عنوان هدیه ویژه اهدا می شود و تمامی خودرو های تحویلی در این طرح به مشتریان، به صورت تحویل فوری وآماده شماره گذاری پس از تحویل خواهند بود.

مدیر فروش پاکرو در ادامه افزود: این شرکت نماینده رسمی یکی از بزرگترین برند های خودرو سازی دنیا در ایران است که از زمان تاسیس تاکنون تمامی تعهدات خود را به خوبی انجام داده است و همواره مشتری مداری و رضایت مشتریان را سرلوحه خود قرار داده است.

بهجت تاکید کرد: پاکرو جزء معدود شرکت های وارد کننده رسمی در کشور است که خودروهای سفارش آن، به طور اختصاصی و با توجه به شرایط بازار ایران تولید و مستقیما از مبداء کره جنوبی به مقصد کشورمان بارگیری می‌شوند و این موضوع در برچسب‌های ویژه صادراتی خودروها، درج شده است و متاسفانه تخلفاتی همچون «واردات از کشور ثالث» و «پیش‌فروش‌های بی‌پشتوانه» که این روزها در بازار خودروهای وارداتی بسیار زیاد شده، هرگز مشاهده نمی‌شود. مدیر فروش شرکت پاکرو در پایان تاکید کرد: ما با هدفی بزرگ به صنعت کشور قدم گذاشتیم و قصد داریم تا گامی موثر در راستای کاهش آلودگی هوای شهرها و بهبود محیط زیست کشورمان برداریم و از همین رو خبر های خوشی از پاکرو برای مردم ایران در سال جاری در راه است. علاقه مندان جهت اطلاع از شرایط فروش ویژه‌ی سوناتا هیبرید می توانند به وبسایت رسمی این شرکت به آدرس www.pakro.com و حساب پاکرو در شبکه های اجتماعی مراجعه نمایند.

عیدانه پاکرو به مناسبت عید سعید فطر؛

 عیدانه پاکرو به مناسبت عید سعید فطر؛ فروش نقدی، اقساطی و مشارکتی سوناتا هیبرید

 عیدانه پاکرو به مناسبت عید سعید فطر؛ فروش نقدی، اقساطی و مشارکتی سوناتا هیبرید

 عیدانه پاکرو به مناسبت عید سعید فطر؛ فروش نقدی، اقساطی و مشارکتی سوناتا هیبرید

 عیدانه پاکرو به مناسبت عید سعید فطر؛ فروش نقدی، اقساطی و مشارکتی سوناتا هیبریدنظرات