1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. ولوو XC40 جدید به دنبال شکست رقبای آلمانی به بازار می آید

ولوو XC40 جدید به دنبال شکست رقبای آلمانی به بازار می آید

20 دی 1396
  • 0

جدیدترین شاسی بلند ولوو ایکس سی 40 نام دارد و تا این لحظه، پس از ایکس سی 60 و ایکس سی 90 کوچک ترین آن ها نیز هست، احتمالا با توجه به قیمت پایین این مدل در مقایسه با دو مدل دیگر، ایکس سی 40 پرفروش ترین آن ها نیز خواهد شد.

این خودرو که به عنوان یک جایگزین اسکاندیناویایی برای مدل های محبوبی مانند آئودی Q3، بی ام و ایکس 1 و مرسدس بنز GLA قرار است وارد بازار شود، از معماری جدید CMA کمپانی بهره می برد که با همکاری جیلی و به صورت اختصاصی برای خودروهای کوچک طراحی شده است.

 ولوو XC40 جدید به دنبال شکست رقبای آلمانی به بازار می آید

سته به بازار، مشتریان می توانند از بین گزینه های مختلف پیشرانه یکی را برای خودرو خود انتخاب کنند که شامل D4 دیزلی 190 اسب بخاری و T5 بنزینی 247 اسب بخاری نیز می شود. مهم تر از همه، ولوو می خواهد ایکس سی 40 را با ارائه موتور جدید T4 روی آن با قیمتی بسیار ارزان وارد بازار کند، ظاهرا در آینده مجموعه مدل های این خودرو با نسخه های پلاگین هیبریدی و الکتریکی به روز رسانی خواهد شد، البته زمان عرضه این نسخه ها هنوز مشخص نیست.

ایکس سی 40 خودرویی بسیار خوب است. شما صندلی های راحتی در جلو دارید، یک سیستم اطلاعات سرگرمی خوب که می توانید با آن سرگرم شوید و همان حس و حال خوبی که در ایکس سی 60 و ایکس سی 90 به شما دست می دهد را در این خودرو نیز خواهید داشت. فضای عقب هم بسیار خوب است، حتی با وجود آپشن سانروف که بخشی از فضای سر را اشغال می کند، همچنین فضای ذخیره سازی بسیار زیادی وجود دارد.

هرچند، همه چیز ایکس سی 40 فوق العاده نیست، مثلا کمی صدای جاده و باد وارد کابین می شود، چیزی که هیچ وقت از سوی یک خودروی ولوو نمی تواند قابل قبول باشد.

 ولوو XC40 جدید به دنبال شکست رقبای آلمانی به بازار می آید

 ولوو XC40 جدید به دنبال شکست رقبای آلمانی به بازار می آید

 ولوو XC40 جدید به دنبال شکست رقبای آلمانی به بازار می آیدنظرات