1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. با تایید فولکس واگن ، پاسات کاملا جدید سال 2019 به بازار می آید

با تایید فولکس واگن ، پاسات کاملا جدید سال 2019 به بازار می آید

29 دی 1396
  • 0

فولکس واگن از فرصت حضور در نمایشگاه دیترویت برای اعلام سرمایه گذاری های بزرگی که در آمریکا انجام داده استفاده کرده است و طبق این برنامه ها، کمپانی قصد دارد، طی سال های آتی به یکی از بازیگران اصلی مهم ترین بازار خودرویی دنیا تبدیل شود.

 با تایید فولکس واگن ، پاسات کاملا جدید سال 2019 به بازار می آید

دکتر هربرت دایس، در صحبت هایی در حاشیه نمایشگاه دیترویت گفته: "تا سال 2020، ما حداقل دو مدل جدید سالانه در آمریکا رونمایی خواهیم کرد و سگمنت های اساسی بازار را پوشش خواهیم داد." علاوه بر جتا کاملا جدید، کمپانی از مدل آرتئون نیز امسال رونمایی خواهد کرد. بعد از آن نوبت در 2019 به پاسات کاملا جدید و دو کراس اور مبتنی بر پلت فرم MQB خواهد رسید.

خودروی الکتریکی مبتنی بر پلت فرم MEB این شرکت هم در سال 2020 قرار است وارد آمریکا شود. این خودرو یک مدل کراس اور خواهد بود و قرار است راه را برای دیگر مدل های الکتریکی کمپانی هموار کند.

2020 همچنین سالی است که فولکس واگن امیدوار است از نظر مالی به وضعیت پایداری برسد. در همین راستا کمپانی می خواهد طی سه سال آینده، بیش از 3.3 میلیارد دلار در آمریکای شمالی سرمایه گذاری کند. تقریبا 1.2 میلیارد دلار از این به طور مستقیم صرف پروژه های کمپانی در آمریکا خواهد شد.

فولکس واگن در کنفرانس مطبوعاتی در مورد رسوایی دیزل گیت هم صحبت کرده و گفته که کمپانی پیشرفت خوبی در مواجهه با مشکلات ناشی از دیزل گیت داشته و توانسته 80 درصد از 540 هزار دستگاه خودروی معیوب را باز خرید کند.

 با تایید فولکس واگن ، پاسات کاملا جدید سال 2019 به بازار می آید

 با تایید فولکس واگن ، پاسات کاملا جدید سال 2019 به بازار می آیدنظرات