1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. شکارآستون مارتین ونکویش 2019 در حین تست زمستانی

شکارآستون مارتین ونکویش 2019 در حین تست زمستانی

1 بهمن 1396
  • 0

آستون مارتین ونکویش جدید چندین بار طی ماه های قبل فاش شده بود. اما در تصاویر فاش شده جدید به نظر می رسد این نمونه اولیه قبل از آغاز تست در برف به تایرهای مخصوص برف Pirelli مجهز شده است. اما این شرایط ایده آل کسانی نیست که خواهان استفاده از آستون مارتین هستند.

 شکارآستون مارتین ونکویش 2019 در حین تست زمستانی

هر بار که نمونه آزمون ونکویش دیده شده دارای پوشش استتاری مشکی بوده است که عناصر طراحی حقیقی آن را استتار کرده و این خودرو همچنان با رنگ بدنه مشکی مات دیده می شود. در حالی که مشخص است ونکویش جدید همچنان جذاب خواهد بود، به نظر می رسد سپر جلو و دماغه آن دارای طراحی جذاب تری با خطوط تیزتر هستند. هم چنین علیرغم تلاش های این خودروساز برای استتار قسمت پشت ونکویش، به راحتی می توان چراغ های عقب باریک تر آن را تشخیص داد.

چنان چه در این خودرو دیده می شود، دریچه های روی کاپوت این خودرو به طور قابل توجهی بزرگ تر هستند. این امر به معنای آن است که نیرومحرکه ای با قدرت خیلی بیش تر برای آن خودرو تعبیه خواهد شد. اگرچه شاید یک موتور V12 برای ونکویش در نظر گرفته شده باشد اما مدل جدید این خودرو می تواند تا قدرت 700 اسب بخار نیز برسد. گمان می رود ونکویش جدید در نمایشگاه ژنو ماه مارس سال جاری رونمایی شده و اوایل سال 2019 به فروش برسد.

 شکارآستون مارتین ونکویش 2019 در حین تست زمستانی

 شکارآستون مارتین ونکویش 2019 در حین تست زمستانینظرات