1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی جایگزین FJ تویوتا در راه بازارهای جهانی +عکس

معرفی جایگزین FJ تویوتا در راه بازارهای جهانی +عکس

5 بهمن 1396
  • 0

تویوتا پس از ساخت FJ کروزر در سال 2014 از طرفداران و مشتریان آفرودی خود ناامید شد و به همین دلیل تولید این خودرو را در سال گذشته متوقف کرد. توقف تولید این خودرو آه از نهاد طرفداران FJ برآورد و بسیاری از کارشناسان خداحافظی FJ را به عنوان یک خودروی خوب، ناراحت کننده خواندند.

اینک تویوتا مدل جدیدی از محصولاتش را به عنوان جایگزین FJ کروزر به جهان معرفی کرده است.

مدل مفهومی FT-AC که جایگزین FJ های قدیمی محسوب می‌شوند

 معرفی جایگزین FJ تویوتا در راه بازارهای جهانی +عکس

جیم لنتز مدیر عامل شعبه آمریکای شمالی تویوتا در نمایشگاه خودروی دیترویت اعلام کرد: این شرکت یک محصول کوچک و قابل اعتماد در فضای خودروهای آفرودی است.

وی ادامه داد: پس از توقف تولید این خودرو تقاضا برای داشتن یک آفرودر مانند FJ افزایش یافت و مردم خواهان محصولی با شاخصه‌های این محصول تویوتا بودند.

 معرفی جایگزین FJ تویوتا در راه بازارهای جهانی +عکس

تویوتا در ماه‌های گذشته به نمایش دو مدل مفهومی ویژه پرداخت که در مشخصات یا ظاهر ذهن را به یاد FJ می‌انداخت. این شرکت در نمایشگاه خودرویی نیویورک 2017 با مدل FT-4X و در نمایشگاه خودرویی لس‌آنجلس با مدل FT-AC توجه زیادی را به غرفه خود جلب کرد. خودروهایی که بیشتر شبیه یک مدل مطالعاتی به نظر می‌رسیدند و شباهت زیادی به یک مدل پیش‌تولید نداشتند. اما به نظر می‌رسد اشتیاق بازار برای داشتن چنین خودرویی مدل‌های فوق را به خط تولید نزدیک کرده است.

مدل مفهومی FT-AC. شاخصه‌های این خودرو در طراحی FJ آینده به کار خواهد رفت.

 معرفی جایگزین FJ تویوتا در راه بازارهای جهانی +عکس

خودرو به خاطر امنیت و قدرت بیشتر در فضای غیرجاده‌ای، با قابلیت محرک چهارچرخ و نه تمام چرخ ارائه می‌شود.نظرات