1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی نسخه‌ای خاص از رنو تلیسمان و ساندرو استپ‌وی در ژنو

معرفی نسخه‌ای خاص از رنو تلیسمان و ساندرو استپ‌وی در ژنو

9 اسفند 1396
  • 0

رنو در نمایشگاه آتی ژنو قصد دارد نسخه‌های ویژه‌ای از تالیسمان، داچیا استپ‌وی، زوئی R110 و نسخه‌های مفهومی را به نمایش گذارد. با این وجود نمی‌توان گفت رنو با نمایش این خودروها کاری فوق‌العاده انجام خواهد داد.

با این وجود رنو، وعده داده که یک مدل بسیار ویژه از تالیسمان‌های خود را در مدلی بسیار بالا در اوایل ماه مارس در غرفه‌اش به نمایش درخواهد آمد. این تالیسمان‌های خاص به موتورهای 1.3 لیتری توربوشارژ جدیدی که محصول مشترک بنز و رنو است، مجهز خواهند شد و به زودی وارد بازار اروپا می‌شوند.

 معرفی نسخه‌ای خاص از رنو تلیسمان و ساندرو استپ‌وی در ژنو

در ژنو رنو همچنین از یک مدل قدرتمندتر و ویژه زوئی الکتریکی رونمایی می کند که با کد تجاری R110 شناخته شده است. موتور این خودرو در همان ابعادی ساخته شده که پیشتر روی اسلافش به کار رفته است اما توان تولیدی موتور 16 اسب‌بخار از مدل‌های قبلی بیشتر است. مجموع توان تولیدی این موتور با گشتاور 225 نیوتن‌متر به 110 اسب‌بخار خواهد رسید.

رنو زوئی R110

 معرفی نسخه‌ای خاص از رنو تلیسمان و ساندرو استپ‌وی در ژنو

زوئی الکتریکی R110 با موتور جدیدش برای شتاب صفر تا 100 کیلومتر به 11.4 ثانیه زمان نیاز دارد و به کمک باتری‌هایش می‌تواند با یک بار شارژ مسافتی حدود 300 کیلومتر را طی کند. احتمالا این خودرو مدت کوتاهی پس از نمایش در تابستان 2018 به فروش خواهد رسید.

 معرفی نسخه‌ای خاص از رنو تلیسمان و ساندرو استپ‌وی در ژنونظرات