1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی تویوتا کمری هیبریدی مدل 2018 - قیمت

معرفی تویوتا کمری هیبریدی مدل 2018 - قیمت

1 اردیبهشت 1397
  • 0

تویوتا کرلوسکار موتور، کمری هیبریدی مدل 2018 را با قیمت پایه 3722000 روپیه در هند معرفی کرد.

این خودروی جدید به اصلاحات ظاهری در کابین به همراه تجهیزاتی جدید مجهز شده است. این خودرو همچنان از گزینه های موتور کنونی بهره می برد.

 معرفی تویوتا کمری هیبریدی مدل 2018 -  قیمت

کابین کمری هیبریدی جدید به عنوان بخشی از این به روز رسانی به روکش برنزی رنگ جدید مجهز شده است. تویوتا هم چنین تریم چوبی مصنوعی را روی داشبورد، دسته های صندلی، فرمان و کنسول وسط این خودرو تعبیه کرده است. این سدان ممتاز اکنون با سیستم صوتی 12 بلندگوی JBL، سیستم سرگرمی با نمایشگر لمسی به روز شده با بلوتوث، ناوبری، USB و اتصال AUX ارائه می شود. هم چنین این خودرو به کنترل دمای سه محیطه، نمایشگر بالای سر، پد شارژ بی سیم، صندلی های جلوی دارای تهویه و صندلی های عقب برقی با پشتی سر قابل تنظیم ارائه می شود.

 معرفی تویوتا کمری هیبریدی مدل 2018 -  قیمت

تویوتا کمری هیبریدی 2018 ارتقای بدنه قابل توجهی ندارد. این خودرو همچنان با چراغ های جلوی LED عرضه می شود که با جلوپنجره کرومی بزرگی تکمیل می شوند. سپر جلوی این خودرو دارای هواکشی بزرگ با چراغ های مه شکن LED گرد است که ظاهری اسپرت به خودرو داده اند.

زیر کاپوت کمری هیبریدی همچنان موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر بنزینی متصل به یک موتور برقی تعبیه شده است. این سیستم قدرت 202 اسب بخار و گشتاور 213 نیوتون متر تولید می کند. این خودرو دارای دو حالت رانندگی اکو و EV است. کمری هیبریدی از بسته باطری 6.5 MAh هیدرید نیکل بهره می برد. ایمنی این خودرو توسط 9 کیسه هوا، ABS یا EBD، کمک ترمز و کمک استارت در سراشیبی تامین می شود.

 معرفی تویوتا کمری هیبریدی مدل 2018 -  قیمتنظرات