1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. نسخه ای خاص از فولکس واگن بیتل با تغییرات ویژه

نسخه ای خاص از فولکس واگن بیتل با تغییرات ویژه

7 اردیبهشت 1397
  • 0

شرکت آلمانی Memminger Feine-Cabrios با بکارگیری تمامی توانایی‌های خود، به اصلاح و بازسازی فولکس واگن بیتل پرداخته و یک نتیجه خارق العاده بدست آورده است.

محبوبیت و فروش بسیار بالای "فولکس واگن بیتل" در طول تاریخ برای کسی پوشیده نیست، اما متاسفانه این خودروی محبوب دیگر تولید نمی‌شود و شرکت خودروسازی فولکس واگن به عنوان یک گنجینه ارزشمند آن را در کمد افتخارات خود گذاشته است. ولی با این وجود، شرکت Memminger Feine-Cabrios اعلام موجودیت کرده و در آخرین پروژه کاری خود تصمیم به طراحی و احیای فولکس واگن بیتل با ویژگی‌های منحصربه فرد ظاهری و باطنی کرده است که با نام Roadster 2.7 شناخته خواهد شد، هرچند در حال حاضر یک پروژه کانسپت بوده و برنامه‌ای برای عرضه آن به مشتریان وجود ندارد.

 نسخه ای خاص از فولکس واگن بیتل با تغییرات ویژه

در قدم اول برای طراحی ظاهری اتومبیل، شرکت مذکور سعی کرده است تا ویژگی‌های اصلی "فولکس واگن بیتل" را حفظ کند، به همین منظور تغییرات اندکی در امکانات و تجهیزات اتومبیل حاصل شده و همچنان شاهد حضور صفحه کیلومتر کلاسیک و همچنین نشانگرهای عقربه‌ای بر روی داشبورد اتومبیل هستیم، آن هم بدون هیچگونه سیستم سرگرمی پیشرفته و یا حتی کلاسیک که راننده و سرنشینان اتومبیل را حتی با یک موزیک ساده سرگرم کند. ولی در مجموع نتیجه این بازسازی کاملا ارزشمند بوده و مخاطبان اصلی خود را راضی نگه می‌دارد.

باتوجه به تصاویر ارائه شده از سوی شرکت Memminger ، می‌توانید به تغییرات و جزییات طراحی فولکس واگن بیتل پی ببرید، اما ویژگی‌های دیگر اتومبیل که در تصاویر دیده نمی‌شود، به ترتیب شامل سیستم تعلیق تقویت شده، خروجی‌های اگزوز جدید، رینگ‌های 18 اینچی آلیاژی و همچنین شامل یک سیستم ترمز دیسکی می‌شود که از روی پورشه 911 کلاسیک برداشته شده است تا نیروی بهتری برای مهار اتومبیل بدست آید.

 نسخه ای خاص از فولکس واگن بیتل با تغییرات ویژه

همانطور که در بخش بالا گفتیم، شرکت Memminger از سیستم ترمز پورشه 911 کلاسیک استفاده کرده و بر روی این خودرو مورد استفاده قرار داده است، به این دلیل که در بخش فنی اتومبیل از موتور هوا خنک 2.7 لیتری چهار سیلندر به همراه جعبه دنده 5 سرعته دستی استفاده شده است که در حداکثر کارایی خود می‌تواند قدرت 210 اسب بخاری و گشتاور 248 نیوتن متری داشته باشد، هرچند جزییات دقیقی از شتاب گیری این خودرو و یا سقف سرعت آن منتشر نشده است، اما باتوجه به قدرت 210 اسب بخاری اتومبیل می‌توان حداکثر سرعت 200 کیلومتر بر ساعت فکر کرد.

 نسخه ای خاص از فولکس واگن بیتل با تغییرات ویژه

 نسخه ای خاص از فولکس واگن بیتل با تغییرات ویژه

 نسخه ای خاص از فولکس واگن بیتل با تغییرات ویژه

 نسخه ای خاص از فولکس واگن بیتل با تغییرات ویژهنظرات