1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. دیده شدن اولین نمونه پورشه کاین کوپه

دیده شدن اولین نمونه پورشه کاین کوپه

21 تیر 1397
  • 1

تقریبا یک ماه قبل بود که خبر برنامه پورشه برای ساخت یک شاسی بلند کوپه مبتنی بر کابین منتشر شد.

در حالی که تصور می شد تا اجرای این پروژه زمان زیادی مانده است، اخیرا یک نمونه اولیه از این خودرو در دنیای واقعی در حال تست دیده شده است.

با کمی دقت در این نمونه اولیه و مخصوصا پوشش استتاری اندک و پانل های بدنه یک پارچه آن به نظر می رسد که این خودرو آماده تولید است. قسمت جلوی این خودرو تقریبا مشابه کاین باقی مانده اما اصلاحاتی ضروری در دماغه آن اعمال شده است. اما این کوپه برخلاف همتای شاسی بلند خود دارای خط شانه بلندتری است که با خط سقف شیب دار پشت ستون C به خوبی ترکیب شده است.

 دیده شدن اولین نمونه پورشه کاین کوپه

گمان می رفت قسمت پشتی شبیه به پانامرا در این خودرو تعبیه شود اما پورشه با هنرمندی تمام به طرز فوق العاده ای ظاهر شاسی بلند و کوپه را ادغام کرده است. قسمت پشت این خودرو با چند منحنی دارای باله عقب قابل باز شدن نیز هست و یک نوار LED قرمز نمادین پورشه نیز در عرض قسمت پشت آن کشیده شده است. به طور کلی، این خودرو برخلاف بسیاری از رقبای خود اسپرت و متناسب به نظر می رسد.

گمان می رود زیر کاپوت کاین کوپه تنها گزینه های عملکرد بالایی همچون موتور 3.6 لیتری V6 و 4.8 لیتری V8 تعبیه شوند. ساختار چهار چرخ فعال نیز برای این خودرو استاندارد خواهد بود.

می توان انتظار داشت کاین کوپه در نیمه اول سال 2019 رونمایی شود.

 دیده شدن اولین نمونه پورشه کاین کوپه

 دیده شدن اولین نمونه پورشه کاین کوپهنظرات

  • من من (22 تیر 1397 ساعت 08:49)

    این که کوپه نیست