1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی میتسوبیشی فیس لیفت اوتلندر 2019 + قیمت

معرفی میتسوبیشی فیس لیفت اوتلندر 2019 + قیمت

29 تیر 1397
  • 0

فیس لیفت میتسوبیشی اوتلندر بی سر و صدا در وب سایت استرالیایی این خودروساز معرفی شده است.

تغییرات ظاهری این خودرو اندک هستند و این شاسی بلند متوسط از جلوپنجره و سپری اصلاح شده در جلو، رینگ های آلیاژی نوین، سپر عقب ارتقا یافته، چراغ های عقب تیره تر و اسپویلر سقف بزرگ تر در نسخه ممتاز Exceed بهره می برد. مدل Exceed این خودرو هم چنین از چراغ های جلوی LED با تنظیم خودکار و چراغ های مه شکن نوین بهره می برد.

 معرفی میتسوبیشی فیس لیفت اوتلندر 2019 + قیمت

در کابین این خودرو اهرم دنده جدیدی روی کنسول وسط و فرمانی نوین تعبیه شده است. به نظر می رسد سیستم رسانه ای 7 اینچی با اپل کارپلی و اندروید اتو در این خودرو به روز رسانی نداشته است.

همچون قبل، این خودرو در سه نسخه و سه گزینه نیرومحرکه متفاوت به همراه ساختارهای چهار چرخ فعال یا دیفرانسیل جلو و ساختار صندلی های پنج یا هفت سرنشین عرضه می شود.

اوتلندر PHEV هیبریدی شارژی هنوز به روز رسانی ظاهری نداشته البته در ماه فوریه در بازارهای دیگر معرفی شد و به نیرومحرکه ای ارتقا یافته مجهز شده است.

 معرفی میتسوبیشی فیس لیفت اوتلندر 2019 + قیمت

تجهیزات استاندارد در اوتلندر مدل 2019 تقریبا بی تغییر باقی مانده است.

بر اساس اطلاعات موجود در وب سایت این خودروساز، اوتلندر 2019 دارای قیمت پایه 27990 دلار برای مدل پایه ES دستی دیفرانسیل جلوی پنج سرنشین خواهد بود که به 47990 دلار برای مدل هفت سرنشین Exceed دیزلی چهار چرخ فعال می رسد.

 معرفی میتسوبیشی فیس لیفت اوتلندر 2019 + قیمت

 معرفی میتسوبیشی فیس لیفت اوتلندر 2019 + قیمتنظرات