1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. کاروک اسکات اشکودا خودرویی با 4 چرخ متحرک معرفی شد

کاروک اسکات اشکودا خودرویی با 4 چرخ متحرک معرفی شد

19 مرداد 1397
  • 0

حوالی سال 2008، کمپانی اشکودا یک مدل منحصربه‌فرد از خودروی "اسکات" را بر اساس نسل دوم اوکتاویا به جهان شناساند تا مقدمه‌ای برای توسعه این مدل باشد. پس از خودروی جدیدی به نام کودیاک اسکات از دل آن تولید شد. حالا سازندگان این خودرو برآنند تا مدل سومی از اسکات‌های خود را با بدنه‌ای مستحکم و ویژگی‌هایی نایاب در نسخه کاروک اسکات به نمایش بگذارند.

 کاروک اسکات اشکودا خودرویی با 4 چرخ متحرک معرفی شد

کاروک‌های اسکات مدل منحصر به فردی هستند، که مانند نسخه‌های ویژه کودیاک در ظاهر خارجی دارای پلاستیک‌های سخت بوده که به خشن‌تر شدن آن کمک می‌کنند. این شاسی‌بلند جمهوری چک، در سطح استاندارد با قابلیت محرک چهار چرخ یا همان "4 ویل‌درایو" ارائه می‌شود.

 کاروک اسکات اشکودا خودرویی با 4 چرخ متحرک معرفی شد

اگر وارد کابین خودرو شوید، ترکیب رنگ مشکی و قهوه‌ای صندلی‌ها احتمالا برایتان خوشایند است و با انتخاب رنگ‌ها با نمای سخت بیرونی هماهنگی دارد. شیشه‌های عقب نیز تیره شده و زیر پای راننده پدال‌های ضدزنگ وجود دارد و محیط درونی با نور چراغ‌های LED روشن می‌شود.

کمپانی برای ایجاد تمایز بین نسخه معمولی و مدل "اسکات" بخش‌های نقره‌ای را که از ویژگی‌های اصلی اسکات محسوب می‌شود به این خودرو اضافه کرده تا یک دستی بیشتری در مجموعه اسکات خود ایجاد کند. مشتریان در صورت تمایل و البته صرف هزینه بیشتر از رینگ‌‌های 19 اینچی بهره خواهند برد، در غیر این صورت نسخه استاندارد با رینگ‌های 18 اینچی ارائه می‌شود.

 کاروک اسکات اشکودا خودرویی با 4 چرخ متحرک معرفی شد

در این خودرو می‌توان 2 نسخه موتور را مشاهده کرد. در نسخه بنزینی شاهد پیشرانه 1.5 لیتری هستیم که قدرتی معادل 150 اسب‌بخار تولید می‌کند. اما برخی از انواع این خودرو با یک موتور دیزلی 2 لیتری ارائه می‌شود که حدود 150 یا 190 اسب‌بخار توان دارد.

یک گیربکس 6 سرعته دستی یا یک نسخه 7 سرعته دوکلاچه نیز با این خودروها هماهنگ خواهد شد.

برای دیدن این خودرو تا هنگام نمایشگاه خودرویی پاریس در ماه اکتبر صبر کنید.نظرات