1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. حضور نسخه لیمیتد کیا پیکانتو X لاین در استرالیا

حضور نسخه لیمیتد کیا پیکانتو X لاین در استرالیا

18 مرداد 1397
  • 0

بر اساس اطلاعات درز کرده به نظر می رسد کیا پیکانتو X لاین به زودی در بازار استرالیا عرضه خواهد شد.

با توجه به این اطلاعات گفته می شود پیکانتو X لاین اواخر سال جاری به عنوان مدل لیمیتد AO ادیشن عرضه شده و فروش آن در ماه نوامبر آغاز خواهد شد.

 حضور نسخه لیمیتد کیا پیکانتو X لاین در استرالیا

همچون مدل GT لاین اسپرت که قبل از تبدیل شدن به مدلی دائمی در این خط تولید، در نسخه AO ادیشن عرضه شد، ممکن است X لاین شبیه شاسی بلند نیز در سال 2019 در صورت بازخورد مثبت مشتریان به مدلی دائمی تبدیل شود.

بر اساس اطلاعات درز کرده، مدل های پیکانتو X لاین مخصوص استرالیا از رینگ های آلیاژی 16 اینچی، لوگوهای X لاین و AO ادیشن، LEDهای دید در روز، چراغ های عقب LED، چراغ های جلوی پروژکتوری هالوژنی، چراغ های مه شکن، بسته ارتقایی X لاین و آینه های کناری تاشوی برقی با چراغ های راهنمای روی آن ها بهره می برد.

گفته می شود این مدل فاقد ترکیب رنگ داخلی خاکستری و سبز بوده و در عوض از تودوزی مشکی و قرمز بهره می برد که اکنون در GT لاین موجود است. کابین این خودرو نیز دارای تریم ممتاز برای فرمان، اهرم دنده و صندلی ها به همراه پدال های اسپرت آلیاژی خواهد بود.

 حضور نسخه لیمیتد کیا پیکانتو X لاین در استرالیا

نیروی این خودرو از موتور 1.25 لیتری دمش طبیعی بنزینی با قدرت 62 کیلووات و گشتاور 122 نیوتون متر تامین می شود. گفته می شود این مدل X لاین با دو گزینه گیربکس دستی پنج سرعته و اتوماتیک چهار سرعته موجود خواهد بود.

تولید پیکانتو X لاین AO ادیشن به 800 دستگاه محدود خواهد بود.

 حضور نسخه لیمیتد کیا پیکانتو X لاین در استرالیا

 حضور نسخه لیمیتد کیا پیکانتو X لاین در استرالیانظرات