1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. انتشار اطلاعات تکمیلی از فیس لیفت MG 3

انتشار اطلاعات تکمیلی از فیس لیفت MG 3

2 شهریور 1397
  • 0

MG قیمت و جزئیات فیس لیفت MG 3 را اعلام کرده که یک گیربکس اتوماتیک و سیستم رسانه ای جدیدی با صفحه آینه ای تلفن همراه به آن افزوده شده است.

طیف مدل های این خودرو با MG 3 Core آغاز می شود که 15990 دلار قیمت دارد. نیروی این مدل از موتور دمش طبیعی 1.5 لیتری بنزینی با قدرت 82 کیلووات و گشتاور 150 نیوتون متر متصل به گیربکس اتوماتیک چهار سرعته تامین می شود. میزان مصرف سوخت این مدل 6.7 لیتر در هر 100 کیلومتر اعلام شده است.

 انتشار اطلاعات تکمیلی از فیس لیفت MG 3

تجهیزات استاندارد در این خودرو شامل نمایشگر لمسی 8 اینچی با بلوتوث، اپل کارپلی، سیستم صوتی چهار بلندگوی یاماها دیجیتال، تریم پارچه ای طرح تارتان صندلی ها با دوخت متضاد و رینگ های آلیاژی 15 اینچی است.

تهویه هوای دستی به صورت استاندارد در این خودرو ارائه می شود در حالی که جای نقشه برای صندلی های عقب و آینه های هم رنگ بدنه با چراغ های راهنمای روی آن ها همگی برای مدل ممتاز این خودرو در نظر گرفته شده اند.

ویژگی های ایمنی این خودرو شامل دوربین دید پشت، سنسورهای پارک عقب و کمک ترمز اضطراری است.

مدل MG 3 Excite با قیمت 17490 دلار به فروش رفته و دارای کمی تجهیزات بیش تر است. این خودرو از سیستم صوتی شش بلندگو با ورودی USB و سیستم صوتی سه بعدی یاماها Sound Field Digital Processing بهره می برد.

این مدل دارای بسته ارتقایی بدنه نسبتا اسپرت تر و رینگ های آلیاژی دو رنگ 16 اینچی به همراه صندلی های روکش چرمی است.

طیف مدل های این خودرو در پنج رنگ زرد، سفید، آبی، قرمز و نقره ای عرضه می شوند.

 انتشار اطلاعات تکمیلی از فیس لیفت MG 3نظرات