1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. آشنایی با X7 سری M؛ آفرودر خانوادگی ب‌ ام ‌و + عکس

آشنایی با X7 سری M؛ آفرودر خانوادگی ب‌ ام ‌و + عکس

3 شهریور 1397
  • 0

روزهای پر کار ب‌ام‌و شروع شده و این کمپانی آلمانی در میانه معرفی گرن کوپه سری 8 و x7 خبرهایی از معرفی x7 پرفورمنس سری M می‌دهد.

هنوز اطلاعات زیادی از این خودرو وجود ندارد، اما ارائه زودهنگان آن قطعی شده است. براساس شایعات و شنیده‌ها، این خودرو قدرت‌مندترین عضو خانواده X های پرفورمنس ب‌ام‌و خواهد شد و با یک موتور 4.4 لیتری توئین توربو در مدل M50i توانی حدود 600 اسب بخار خواهد داشت. این در حالیست که نسخه X5 M توانی حدود 575 اسب‌بخار دارد.

 آشنایی با X7 سری M؛ آفرودر خانوادگی ب‌ ام ‌و + عکس

این میزان قدرت در یک خودروی سه ردیفه و لوکس جمع می‌شود تا بتواند با مرسدس-ای ام جی GLS 63 یا رنج‌روور SVR رقابت کند. اگر تست‌های خودرویی این اعداد را اثبات کنند، ب‌ام‌و X7M به راحتی از دو خودروی یاد شده در قدرت پیشی می‌گیرد.

 آشنایی با X7 سری M؛ آفرودر خانوادگی ب‌ ام ‌و + عکس

اگر این خودرو به عنوان رقیب اصلی GLS 63 ساخته شود، عنوان بزرگترین خودروی ساخته شده سری M ب‌ام‌و در جهان را از آن خود می‌کند. این خودرو می‌تواند مناسب خانواده‌هایی باشد که تمایل به سفرهای پر انرژی و پرتحرک طبیعت داشته یا به یک خودروی لوکس، شیک و پررفاه علاقه دارند.

آخرین اخبار در خصوص این خودرو به تست‌ آن با پوشش‌های سنگین استتاری در آفریقای جنوبی و سوئد مربوط می‌شود.

قرار است این خودرو در خط تولید دیگر SUV های ب‌ام‌و در کارولینhی جنوبی مونتاژ شود و امید است ظاهر آن به مدل مفهومی "آی- پرفومنس X7" شبیه باشد.

 آشنایی با X7 سری M؛ آفرودر خانوادگی ب‌ ام ‌و + عکس

مدل مفهومی "آی- پرفومنس X7"نظرات