1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. وانت سانتا کروز هیوندای به زودی معرفی خواهد شد + عکس

وانت سانتا کروز هیوندای به زودی معرفی خواهد شد + عکس

9 شهریور 1397
  • 0

شرکت هیوندای موتورز اعلام کرده است که می خواهد تا سال ۲۰۲۰ میلادی پیکاپ جدید خود را تحت عنوان سانتاکروز معرفی و رونمایی کند.

 ورود وانت سانتا کروز هیوندای به بازار به زودی + عکس

تازه‌ترین گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که شرکت خودروسازی هیوندای موتورز تصمیم گرفته است تا دو سال آینده از یک وانت پیکاپ جدید که هم اکنون در حال مراحل نهایی طراحی و آزمایش قرار دارد، تحت عنوان سانتا کروز (Santa Cruz) رونمایی و پرده‌برداری کند.

البته کیونگ سو لی - مدیر اجرایی هیوندای موتورز، در این خصوص اطلاعات و جزئیات بیشتری را بیان نکرده است، اما به نظر می‌رسد که این پیکاپ جدید در مراحل نهایی طراحی قرار دارد.

 ورود وانت سانتا کروز هیوندای به بازار به زودی + عکس

بسیاری از تحلیلگران فعال در حوزه صنعت خودروسازی برآورد کرده اند که پیکاپ سانتا کروز شبیه به وانت هوندا باشد که در دو نسخه موتور چهار سیلندر بنزینی ۱.۶ لیتری با توربو شارژ است که توانایی تولید قدرت ۲۰۱ اسب‌بخار (۱۴۹ کیلووات) و گشتاور ۲۶۴ نیوتون‌متر و همچنین چهار سیلندر بنزینی ۲.۴ لیتری است که توانایی تولید قدرتی ۱۸۵ اسب‌بخاری (۱۳۸ کیلووات) و گشتاور ۲۴۱ نیوتون‌متری عرضه خواهد شد.

با این حال، اطلاعات بسیار اندکی از این محصول جدید هیوندای در دسترس است و باید تا زمان رونمایی از آن یا انتشار اخبار و جزئیات دقیقتری، منتظر ماند.

 ورود وانت سانتا کروز هیوندای به بازار به زودی + عکس

منبع ایسنا


نظرات