1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی خودروی عجیب و لوکس رنو + عکس

معرفی خودروی عجیب و لوکس رنو + عکس

16 شهریور 1397
  • 1

رنو در سال جاری به غیر از "کجار"‌های جدید و مدل مفهومی EZ-Pro، مدل مفهومی عجیب و غریب دیگری را با خود به نمایشگاه خودرویی پاریس سال جاری می آورد.

این خودرو که اخیرا در کوچه‌های ورشوی لهستان دیده شده بیشتر شبیه یک مدل مطالعاتی می‌ماند و تصاویری از آن در نزدیکی یکی از مدرن‌ترین ساختمان‌های این شهر گرفته شده است. این در حالیست که خودرو به شکلی رسمی برای ضبط تصاویر به این مکان انتقال یافته بود.

 معرفی خودروی عجیب و لوکس رنو + عکس

شاید جالب‌ترین نکته در خصوص این مدل مفهومی، حرکت آن با وجود پوشش سنگین روی چرخ‌هاست. این طراحی چرخ و لاستیک برای طراحان رنو چیز جدیدی نیست و ما پیشتر نمونه‌های مشابه این سبک را در مدل مفهومی EZ-Pro، کانسپت EZ-GO و مدل مطالعاتی "سابتیل" دیده‌ایم.

البته نمی‌توان از شباهت این مدل مفهومی به نسخه تمام الکتریک "ترزور" نیز ساده رد شد. ترزور در سال گذشته در اجتماع خودرویی ایتالیا، عنوان زیباترین خودروی مفهومی را از آن خود کرد.

 معرفی خودروی عجیب و لوکس رنو + عکس

از تصاویر منتشر شده این مدل مفهومی جدید، می‌توان نتیجه گرفت که خودرو بسیار بزرگتر و کاربردی‌تر از ترزور است. تمرکز این خودرو انتقال سرنشینان و مسافران کاملا الکتریکی و خودران است. این تصاویر همچنین زبان طراحی لوکس رنو در حرکت به آینده محسوب می‌شوند.

 معرفی خودروی عجیب و لوکس رنو + عکس

این مدل‌ها، برای آینده یعنی دنیایی که نیاز به پارک یا رانندگی شخصی ندارید کافی هستند. خودروهایی با فضای کابین بزرگ و که افراد می‌توانند در آنها زندگی کرده و جلسات کاری را هدایت کنند. کار، خواب و تفریح در این خودروها بسیار آسان بوده و نحوه زندگی افراد را تغییر می‌دهند.

 معرفی خودروی عجیب و لوکس رنو + عکس

احتمالا رنو در هفته‌های آینده و در نمایشگاه خودرویی پاریس از این مدل معما گونه خود پرده‌برداری کرده و هیجان بالایی را به دنیای خودرو تزریق می‌کند.نظرات

  • ایلیا ایلیا (17 شهریور 1397 ساعت 08:40)

    این چه چیز چرتیه!!!