1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان خارجی
 4. آشنایی با 360C ، خودروی آینده ولوو + عکس

آشنایی با 360C ، خودروی آینده ولوو + عکس

17 شهریور 1397
 • 0

ولوو یک خودروی الکتریکی کاملا خودران جدید دارد. خودرویی که برخلاف مدل‌های سنتی فرمان نداشته و طراحی آن بسیار آینده‌نگرانه و تا حدی عجیب به نظر می‌رسد. تا کنون نام "360c" را روی آن نهاده‌اند و در اصل نشان دهنده تفکرات این خودروسازی در خصوص فضای داخلی خودروها در آینده نه چندان دور است.

این مدل مفهومی سرمنشاء یک گفت‌و‌گو و تفکر است. ولوو قصد دارد با چنین مفهومی به جهان نشان دهد که استفاده از چنین فناوری‌هایی چگونه بر آینده زندگی اجتماعی تاثیر خواهد گذاشت.

 آشنایی با 360C، خودروی آینده ولوو + عکس

هاکان ساموئلسون مدیر عامل شرکت خودروسازی ولوو در این خصوص گفت: نحوه کسب و کار مردم در آینده تغییر می‌کند و به همین دلیل باید انعطاف صنعت خودرو با کسب و کارهای آتی شکل گرفته و ایجاد شود.

وی افزود: خودران‌ها به ما اجازه می‌دهند تا سطح جدیدی از ایمنی را تجربه کنیم، اما از سوی دیگر این خودروها الگوهای جدیدی را برای انجام هر کار دیگری در خودرو برایمان مهیا خواهند کرد.

 آشنایی با 360C، خودروی آینده ولوو + عکس

این خودرو می‌تواند وسیله رقابتی پرمنفعتی برای وسایل پروازی کوتاه برد در حد 300 کیلومتر باشد.

360C نشانگر مفهوم جدیدی از خودروهای آینده است. کابینی که می‌توانید از فضای آن لذت برده و در آرامش کامل در هوای مطبوع در آن بخوابید و در ابتدای روز بعد در مقصد بعدی خود باشید تا جلسه کاری خود را آغاز کنید.

 آشنایی با 360C، خودروی آینده ولوو + عکس

هنوز نمی‌دانیم این مدل انتزاعی تا چه حد سریع خواهد بود، ولوو اطلاعات زیادی از این مدل ارائه نکرده است و به نظر می رسد شرکت سازنده بیشتر روی فضای داخلی و گزینه‌های مورد نیاز رانندگان تمرکز کرده است. به همین دلیل فضای کابین تا حدی سفارشی و شخصی‌سازی شده به نظر می‌رسد. چیزی که بیشتر شبیه دفتر مستقل و در یکسفر شبانه شبیه اتاق خواب به نظر می‌رسد.

 آشنایی با 360C، خودروی آینده ولوو + عکس

مسلما ولوو اولین خودروسازی نیست که چنین خودرویی را ارائه می دهد، اما برآورد فاکتورهایی که با یک سفر هوایی رقابت کند، زاویه جدیدی در ساخت یک محصول جاده‌ای است. این وسیله برای آنان که از پرواز هراس دارند نیز می‌تواند بسیار جذابتر باشد.

 آشنایی با 360C، خودروی آینده ولوو + عکس

 آشنایی با 360C، خودروی آینده ولوو + عکس

 آشنایی با 360C، خودروی آینده ولوو + عکسنظرات