1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. دیده شدن شاسی بلند جدید کیا Telluride بدون کاور

دیده شدن شاسی بلند جدید کیا Telluride بدون کاور

17 شهریور 1397
  • 1

کیا Telluride بدون پوشش استتاری در کره جنوبی درز کرده و در نتیجه تمام طراحی بدنه آن قبل از موعد دیده شده است.

این شاسی بلند بزرگ در نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2018 ماه نوامبر رونمایی خواهد شد.

 دیده شدن شاسی بلند جدید کیا Telluride بدون کاور

کیا Telluride که در استودیوی مرکز طراحی آمریکای کیا طراحی شده، یک شاسی بلند معمولی آمریکایی با شکل جعبه ای است که ظاهری فراتر از دینامیک دارد. این رقیب فولکس واگن اطلس که از کانسپتی در سال 2016 به یک خودروی تولیدی تبدیل شده، دارای ابعادی بی تغییر است اما از نظر طراحی دارای برخی تغییرات است.

در قسمت جلوی این خودروی تولیدی چراغ های عمودی قرار دارد در حالی که مدل کانسپت آن دارای چراغ های جلوی افقی بود. این ویژگی در GMC Yukon و کادیلاک اسکالاده نیز دیده شده است. جلوپنجره tiger-nose این خودرو نیز متفاوت بوده اما ظاهر عمود کم تری دارد. سپر این خودرو کاملا جدید شده و دارای هواکش زیرین دوقلو است.

مشخص بود که ساختارهای درهای عقب در نیم رخ این خودرو به تولید نمی رسند. تغییرات در این بخش شامل آینه های بزرگ تر و رینگ های کوچک تر نیز می شود. در قسمت پشت این خودرو چراغ های عقب عمودی باریک تر دارای ساختاری کوچک تر هستند و سپر آن نیز جلب توجه کم تری می کند و برجستگی روی در صندوق عقب آن نیز به لطف فرورفتگی بالای قاب پلاک، حذف شده است.

کیا Telluride کانسپت از شاسی های اصلاح شده کیا سورنتو بهره می برد. هنوز مشخص نیست که Telluride مخصوص جاده نیز از این پلتفرم دیفرانسیل جلو بهره برده و یا به ساختار دیفرانسیل عقب کیا K900 مجهز می شود.

زیر کاپوت این خودرو نسخه ای ضعیف شده از موتور 3.3 لیتری تواین توربو V6 کیا استینگر GT با قدرت 370 اسب بخار و گشتاور 510 نیوتون متر تعبیه خواهد شد.

 دیده شدن شاسی بلند جدید کیا Telluride بدون کاور

 دیده شدن شاسی بلند جدید کیا Telluride بدون کاور

 دیده شدن شاسی بلند جدید کیا Telluride بدون کاورنظرات

  • m m (17 شهریور 1397 ساعت 13:33)

    کپی volvo xc90