1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. همکاری تویوتا و جیلی برای ساخت خودروهای هیبریدی

همکاری تویوتا و جیلی برای ساخت خودروهای هیبریدی

20 شهریور 1397
  • 0

تویوتا اعلام کرد در حال گفت‌وگو با شرکت چینی جیلی به منظور همکاری در زمینه تکنولوژی‌های بنزینی-الکتریکی است اما هنوز تصمیم قطعی دراین‌باره گرفته نشده است.

همکاری تویوتا و جیلی برای ساخت خودروهای هیبریدیاین خودروساز ژاپنی گفت‌وگو با جیلی را تأیید کرده و گفته این دو شرکت فعلاً در حال ارتباط با یکدیگر بوده تا درباره تکنولوژی‌های هیبریدی همکاری کنند. البته تویوتا به جزئیات بیشتری اشاره نکرده است.

تویوتا به خبرگزاری رویترز گفته است:

تویوتا با سیاست باز به دنبال تجارت خود بوده و این بحث در زمینه تکنولوژی‌های الکتریکی سازی نیز صدق می‌کند. رابطه‌ی بالقوه با جیلی نیز بر پایه همین سیاست باز است.

همکاری تویوتا و جیلی برای ساخت خودروهای هیبریدیاین خبر به نقل از یک منبع موثق نقل شده است، منبعی که گفته این دو خودروساز درباره تأمین‌کننده چینی باتری‌ها صحبت کرده‌اند. این شرکت به‌صورت جداگانه با تویوتا و جیلی همکاری می‌کند.

همکاری تویوتا و جیلی برای ساخت خودروهای هیبریدیچند سالی است که تویوتا در بازار خودروهای الکتریکی شده حضور دارد بنابراین همکاری با جیلی شاید در نگاه اول توجیه‌پذیر نباشد. این خودروساز برنامه‌هایی برای افزایش فروش خود در بزرگ‌ترین بازار خودرویی دنیا دارد اما شاید دلایل دیگری پشت این همکاری احتمالی باشد.

همکاری تویوتا و جیلی برای ساخت خودروهای هیبریدیتأیید گفت‌وگوی تویوتا با جیلی درباره همکاری احتمالی پس از آن منتشر می‌شود که رسانه‌های چینی گزارش داده‌اند جیلی در حال کار با ژاپنی‌ها برای توسعه تکنولوژی‌های هیبریدی است. در این خبر همچنین آمده که هر دو خودروساز به زودی جزئیات بیشتری از همکاری‌های خود را منتشر خواهند کرد.

منبع پدال


نظرات