1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. کیا موتورز از خودروی جدیدش رونمایی کرد

کیا موتورز از خودروی جدیدش رونمایی کرد

27 شهریور 1397
  • 1

کانسپت زیبا و خیره‌کننده "پروسید" کیا در نمایشگاه خودرویی فرانکفورت سال گذشته به نمایش درآمد تا علامت و امضای کاریِ منحصربه‌فرد از سوی کیا محسوب شود. "پروسید" اینک در نسخه تولیدی در بخش GT و سبک و سیاق یک شوتینگ‌بریک رونمایی شده است. شما با "پروسید" هایی روبه رو خواهید شد از "سید" های اسپورت‌واگن زیباتر و کیفی‌ترند و عملکردی بودن خود را قربانی ظاهر و جذابیت نکرده‌اند.

در نسل سوم" پروسید" کیا استایل سه در و نامحبوب کوپه شکل خود را پیچانده و استایل بدنه تطبیق‌پذیر را که تقریبا رقیب مستقیمی برای آن وجود ندارد را در محصول جدید به کار برده است.

 کیا موتورز از خودروی جدیدش رونمایی کرد

خودرو سقف بلندی دارد که سوپرایز عجیبی نیست و در زیر کاپوت نیز خودرو از موتورهای 1، 1.4 لیتری بنزینی و 1.6 لیتری دیزلی بهره می برده است. البته درمدل جدید شاهد یک موتور قدرتمندتر 1.6 لیتری بنزینی نیز خواهیم بود. مدل اسپورت این خودرو با 201 اسب‌بخار گشتاوری حدود 265 نیوتن‌متر تولید می‌کند. موتور نیروی حاصله را به چرخ‌های جلو منتقل کرده با یک سامانه انتقال قدرت 6 سرعته دستی و در صورت تمایل مشتریان با یک مدل 7 سرعته دو کلاچه خودکار هماهنگ خواهد شد.

 کیا موتورز از خودروی جدیدش رونمایی کرد

نوار تمام LED بین دو چراغ عقب، جذابیت و لوکس‌بودن بیشتری را به این خودرو در برابر اسپورت‌واگن‌ها بخشیده است. از طرفی افزایش طول 5 میلی‌متری و کاهش ارتفاع 43 میلی‌متری ظاهر جذاب‌تری از خودرو به نمایش می‌گذارد. از طرفی فاصله کف خودرو تا سطح زمین نیز کمی کاهش نشان می‌دهد.

 کیا موتورز از خودروی جدیدش رونمایی کرد

مدل‌های GT این خودرو را در ماه آینده در نمایشگاه خودرویی پاریس به نمایش درمی‌آورد و فروش مدل‌های شوتینگ بریک اروپا در ماه نوامبر آغاز شده و در سه ماهه اول 2019 در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

 کیا موتورز از خودروی جدیدش رونمایی کردنظرات

  • هدایت هدایت (27 شهریور 1397 ساعت 12:25)

    اگه اینا خودرو سازند ما چی هستیم و اگه ما خودروسازیم اینا چی هستن؟