1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. آشنایی با "اسنت" سوبارو؛ داغ‌ ترین شاسی ‌بلند این روزهای جهان + عکس

آشنایی با "اسنت" سوبارو؛ داغ‌ ترین شاسی ‌بلند این روزهای جهان + عکس

2 مهر 1397
  • 0

مدت‌هاست که اخبار زیادی در خصوصSUV 8 صندلی سوبارو و ورود آن به بازار شنیده می‌شود، اما ظاهرا انتظارها به سر رسیده و این خودرو اینک قابل معامله است.

خودروساز ژاپنی برای این محصول با تقاضای شگفت‌آوری روبه‌رو شده است و 4 هزار دستگاه از اسنت‌هایش را قبل از رسیدن محصول به نمایندگی‌ها فروخته است. جای تعجب هم ندارد که بهای زیادی پای این خودرو پرداخت شود.

 آشنایی با

در سطح پایه قیمت 31 هزار 995 دلار از مشتریان برای یک خودروی 3 ردیف صندلی با موتور 4 سیلندر توربوشارژ دریافت می‌شود. خودرویی 260 اسب‌بخاری با قابلیت حرکت تمام چرخ که اکثر رقیبان این خودرو در سطح پایه از آن محرومند.

 آشنایی با

خودرو 19 جای نگه‌دارنده بطری آب و فنجان دارد. فضاهای نگه‌دارنده فنجان در پنل درهای جلو و عقب، کنسول میانی جلو، بخش تاشونده بین دو صندلی ردیف دوم و بخش کناری صندلی‌های ردیف سوم قرار دارد.

در بزرگترین مدل و تیپ سوبارو اسنت‌های 2019 یک سیستم نظارتی از نمای جلو موقعیت اسنت را بررسی کرده و در آستانه بروز خطر موقعیت را به راننده هشدار می‌دهد.

 آشنایی با

براساس پیش‌بینی‌ها اسنت به شدت کاربردی و همه کاره است. اما آیا رانندگی با آن همان احساس خوشایند همیشگی حرکت با یک سوبارو را به شما منتقل خواهد کرد؟ کاربران و کارشناسان در این خصوص براین باورند که اسنت به اندازه کافی اسپورت نبوده و چرخش فرمان آن تا حدی گیج کننده و گنگ است. قدرت 260 اسب‌بخاری آن نیز با توجه به ابعاد بزرگ و وزن 2009 کیلوگرمی‌اش نمی‌توان شتابی تند و تیز را از آن انتظار داشت.

 آشنایی با

 آشنایی بانظرات