1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. آشنایی بیشتر با نسخه نیسمو از نیسان جیوک + عکس

آشنایی بیشتر با نسخه نیسمو از نیسان جیوک + عکس

26 مهر 1397
  • 0

نیسان استرالیا با معرفی کراس اوور نیسمو جیوک، سه گانه مدل های نیسموی خود را تکمیل کرد.

نیسان جیوک نیسمو RS عضو جدیدی در کنار خودروهای اسپرت GT-R نیسمو و 370Z نیسمو خواهد بود اما هدف آن تمرکز بر تمایل به شاسی بلندها است.

 آشنایی بیشتر با نسخه نیسمو از نیسان جیوک + عکس

این خودرو هم چنین ارزان ترین مدل نیسمو محسوب می شود که 37790 دلار با گیربکس دستی شش سرعته و 41490 دلار با گیربکس CVT اتوماتیک قیمت دارد.

همین امر باعث شده تا این خودرو در صدر مدل های نیسان جیوک 2019 قرار بگیرد که هفته گذشته رونمایی شد. عناصر نیسمو در این خودرو ظاهری و فنی هستند.

بسته ارتقایی بدنه نیسمو به منظور ایجاد ظاهری متفاوت در این خودرو شامل نوار قرمز نمادین در کناره ها و جلو، سپرهای اصلاح شده و اسپویلر سقف عقب است. رینگ های این خودرو بزرگ تر از نسخه Ti-S جیوک نیستند اما از طراحی 10 پره نیسمو RS بهره می برند.

 آشنایی بیشتر با نسخه نیسمو از نیسان جیوک + عکس

کابین این مدل نیسمو با صندلی های اسپرت جیر با دوخت قرمز، فرمان آلکانترا، تزئینات مشکی براق و جیر و کف پایی های با برند نیسمو تکمیل می شود.

موتور 1.6 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر نیسمو در این خودرو با نسخه Ti-S آن مشترک است اما دارای مپینگ ارتقا یافته موتور، ارتقای توربو و افزایش قدرت و گشتاور است.

این موتور در حالت دستی قدرت 160 کیلووات و گشتاور 280 نیوتون متر و در حالت CVT قدرت 157 و گشتاور 250 نیوتون متر دارد.

میزان بهره وری سوخت این خودرو 7.2 لیتر در هر 100 کیلومتر برای مدل دستی و 7.3 لیتر در هر 100 کیلومتر برای گیربکس CVT است.

 آشنایی بیشتر با نسخه نیسمو از نیسان جیوک + عکسنظرات