1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. عرضه کیا پیکانتو GT در سال 2019 + عکس

عرضه کیا پیکانتو GT در سال 2019 + عکس

10 آبان 1397
  • 0

کیا در سه ماهه ابتدایی سال 2019 خط تولید پیکانتو را با نسخه GT توسعه خواهد داد.

این خودرو از موتور 1.0 لیتری توربوشارژ و گزینه ای از گیربکس ها بهره خواهد برد.

این خودرو با نسخه مرموز دیگری برای بازار استرالیا عرضه می شود که احتمالا پیکانتو X لاین خواهد بود چرا که کیا در پی ادامه صدرنشینی خود در کلاس خودروهای کوچک است.

 عرضه کیا پیکانتو GT در سال 2019 + عکس

در اروپا، موتور 1.0 لیتری سه سیلندر توربوی بنزینی این خودرو قدرت 72 کیلووات و گشتاور 172 نیوتون متر تولید می کند. اگرچه این خودرو در اروپا اختصاصا به گیربکس دستی پنج سرعته متصل می شود اما نسخه کره ای آن با گیربکس اتوماتیک چهار سرعته نیز موجود است و گمان می رود هر دوی این گزینه ها در استرالیا ارائه شوند.

در حال حاضر، نسخه ممتاز پیکانتو، GT لاین است که از نیرومحرکه استاندارد 1.25 لیتری دمش طبیعی بنزینی با قدرت 62 کیلووات و گشتاور 122 نیوتون متر به همراه تزئینات بدنه و کابین همچون بسته ارتقایی بدنه مقاوم تر، رینگ های بزرگ تر، هایلایت های قرمز و تریم منحصر به فرد بهره می برد که قیمت 17490 دلاری آن را توجیه می کند.

 عرضه کیا پیکانتو GT در سال 2019 + عکس

افزایش قدرت 10 کیلووات و گشتاور 50 نیوتون متر بیش تر در این خودروی 995 کیلوگرمی شاید زیاد به نظر نرسد اما تفاوت قابل توجهی را ایجاد می کند. هم چنین ممکن است ارائه گیربکس دستی در این خودرو رانندگان دوست دار رانندگی را هیجان زده کند.

در مورد X لاین، هنوز کیا چیزی را تایید نکرده اما احتمالا همان نسخه ای خواهد بود که برای استرالیا در نظر گرفته شده است.نظرات