1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. رونمایی از نسل بعدی تویوتا کرولا آلتیس در چین

رونمایی از نسل بعدی تویوتا کرولا آلتیس در چین

8 آبان 1397
  • 1
  • 2895

نسل بعدی تویوتا کرولا آلتیس در نمایشگاه خودروی گوانگژو 2018 که از 16 نوامبر آغاز می شود رونمایی جهانی خواهد شد.

به گزارش خبرخودرو، مدل هاچ بک این خودرو در نمایشگاه خودروی ژنو 2018 رونمایی شد در حالی که مدل استیشن آن ماه گذشته در پاریس به نمایش درآمد.

نسل بعدی تویوتا کرولا آلتیس دارای قسمت جلوی تهاجمی مشابه مدل های هاچ بک و استیشن خود خواهد بود. این مدل بازطراحی شده دارای ترکیبی بی سابقه از خطوط و سطوح احساسی به همراه بدنه ای کوتاه تر و عریض تر خواهد بود.

 رونمایی از نسل بعدی تویوتا کرولا آلتیس در چین

 

در قسمت جلوی تویوتا کرولا آلتیس 2019 چراغ های جلوی LED چند پرتوی J شکل باریک کشیده شده به سمت گلگیرهای جلو، کاپوتی کوتاه تر و جلوپنجره ذوزنقه ای بزرگ تعبیه خواهد شد. گمان می رود در نیم رخ این خودرو گلگیرهای برجسته تر با لبه هایی متمرکز بر مرکز ثقل پایین تر تعبیه شوند. در قسمت پشت این سدان نیز چراغ های عقب باریک تر با روشنایی فول LED تعبیه خواهد شد. گمان می رود سایز رینگ های این خودرو 18 اینچ باشد.

در کابین این سدان کلاس C طراحی داشبورد باریک تر با رویکردی مینیمالیستی تعبیه خواهد شد. فاصله های کم تر بین دکمه ها و کنترل های این خودرو و ترمز پارک الکترونیکی، کابین آن را پیچیده تر می کنند. از ویژگی های اصلی این خودرو می توان به TFT MID 7 اینچی، شارژ بی سیم Qi، سیستم سرگرمی با نمایشگر لمسی 8 اینچی، کنترل دمای دو محیطه و صندلی راننده قابل تنظیم در هشت جهت اشاره کرد.

نسل بعدی تویوتا کرولا آلتیس از نسخه GA-C پلتفرم TNGA بهره خواهد برد. گزینه های نیرومحرکه این خودرو در بازارهای مختلف متفاوت خواهد بود.

فروش کرولای جدید در بازارهای جهانی از نیمه اول سال 2019 آغاز خواهد شد.
نظرات

  • شهروند شهروند (8 آبان 1397 ساعت 16:26)

    مرض دارید این ماشینها را به رخ مردم داغدیده ایران میکشید ، از پراید بگوئید . گذشت آن دورانی که تویوتا 42 هزار تومن بود و من کارمند با 9 ماه حقوق خود آن را خریدم !