1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. آشنایی بیشتر با ولستر N هیوندای + عکس

آشنایی بیشتر با ولستر N هیوندای + عکس

7 آبان 1397
  • 0

ولستر N اولین محصول کمپانی برند N هیوندایی در آمریکاست و معرفی این محصول در میان حوزه هاچبک‌های داغ این کشور ماموریت بسیار سنگینی است.

روی کاغذ ولستر N یک مدل کامل و ویژه است که در نسل دوم با یک موتور 2 لیتری 4 سیلندر توربوشارژ روشن شده با گشتاور 352 نیوتن‌متر 275 اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند. این خودرو به اندازه کافی سریع از آب درآمده و قدر حاصل از تولید موتور را به چرخ های جلو انتقال می‌دهد.

 آشنایی بیشتر با ولستر N هیوندای + عکس

اسپورت‌ترین عضو خانواده ولستر هیندایی در هر بخش خود با اجداش متفاوت است و در ظاهر خارجی می‌توان مجموعه بدنه اسپورت‌تر را روی آن مشاهده کرد. از جمله مجموعه اسپورت این خودرو می‌توان به سپرهای منحصربه‌فرد، ستون‌های جانبی پهن‌تر، اگزوز دو قلو و چرخ‌های 19 اینچی اشاره کرد. چراغ‌های LED و اسپویلرهای سقفی از دیگر و‌ژگی‌های این خودرو هستند.

 آشنایی بیشتر با ولستر N هیوندای + عکس

در فضای داخلی نیز کمربند ایمنی آبی و دوخت‌های به همین رنگ دوست‌داشتنی ظاهر شده است. صندلی‌های بزرگ، فرمان با طراحی منحصربه فرد، اهرم تغییر دنده و فضای بیشتر برای سرنشین و راننده از ویژگی‌های فضای داخلی این خودرو است.

 آشنایی بیشتر با ولستر N هیوندای + عکس

موتور این خودرو صدایی جالب از طریق اگزوز فعالش تولید کرده که برای دوستداران خودروهای اسپورت جالب خواهد بود. جعبه دنده دستی این خودرو نیز به نحوی طراحی شده که عملکرد دقیق و نرم‌تری را ارائه دهد.

 آشنایی بیشتر با ولستر N هیوندای + عکس

هیوندای اعلام کرده که ولستر N به گونه‌ای طراحی شده تا چرخش‌های سریع‌تری را با گشتاور محدود فرمان ارائه دهد. از طرفی یک دمپر کنترل الکترونیکی نیز سازگاری بیشتری را با رانندگی هر روزه ایجاد می‌کند.نظرات