1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. از خودروی بی‌نظیر لینکلن آویاتور 2020 رونمایی شد

از خودروی بی‌نظیر لینکلن آویاتور 2020 رونمایی شد

22 آبان 1397
  • 1

باید منتظر هوانوردی تازه لینکلن در شهر فرشتگان بود! این یعنی لینکلن برای نمایشگاه لس‌انجلس برنامه ویژه‌ای دارد. این شرکت به غیر از عرضه تریم‌های جدید انواع مختلف اس‌یووی‌های خود اعم از ناتلیوس و ناویگیتور از شاسی‌بلند بزرگ و مجلل خود یعنی آویاتور هم به طور رسمی رونمایی خواهد کرد.

 از خودروی بی‌نظیر لینکلن آویاتور 2020 رونمایی شد

آویاتور که به معنی هوانورد است، از جمله اتومبیل‌های محبوب و تاریخ ساز لینکلن در دهه‌های قبل بوده و بازگشتش به خط تولید شرکت یک نشانه خوب برای تقویت فروش زیربرند لوکس شرکت خودروسازی فورد است. طبق آنچه خبرگزاری بلومبرگ منتشر کرده، این خودرو تازه و لوکس در نسخه ۲۰۱۹ به سه ردیف صندلی، سیستم دیفرانسیل عقب و مجموعه‌ای از موتورهای جدید بنزینی و هیبریدی مجهز خواهد بود.

 از خودروی بی‌نظیر لینکلن آویاتور 2020 رونمایی شد

استفاده از صندلی‌های بزرگ و چرمی برقی با ۳۰نوع تنظیم، صفحه نمایش ۱۲ اینچی لمسی در داشبورد، سیستم Wi-Fi و چند پورت شارژ در کنار سیستم دستیار راننده به نام پیلوت۳۶۰ به آویاتور کمک خواهد کرد تا در مقابله با اس‌یووی‌های لوکس و بزرگ بازار مثل ب.ام.و ایکس۷، مرسدس بنز GLS، لکسوس LXو اینفینیتی QX80 با قدرت ظاهر شود. لینکلن در تلاش است تا با عرضه نسل جدید از شاسی‌بلندهای بزرگ و کوچک بتواند فروش جهانی خود را تا سال ۲۰۲۰ به حدد ۳۰۰ هزار دستگاه در سال برساند، ماجراجویی جدیدی که با هوانورد تازه شرکت احتمال موفقیت آن بالا است!

 از خودروی بی‌نظیر لینکلن آویاتور 2020 رونمایی شد

 از خودروی بی‌نظیر لینکلن آویاتور 2020 رونمایی شد

 از خودروی بی‌نظیر لینکلن آویاتور 2020 رونمایی شدنظرات

  • علیرضا علیرضا (22 آبان 1397 ساعت 12:18)

    داشتم خبر قیمت فروش 207 صندوقدار رو میخوندم.این یه ماشینه ارابه های ماهم اسمشون ماشینه.با حقوق ریالی ما قیمت ارابه هاشون رو دلاری حساب میکنن.اخبار میگه تورم مهر 97 چهل و هفت درصد در مواد غذاییه.ماکه تورم رو 300 درصد میبینیم چون همه چی سه برابر شده.درامدشون به دلاره و حقوق ما به ریال.هیشکی به هیشکی هم نیست.گمونم اگر اخرتی باشه جهنمیا به ایران فرستاده میشن چون خاکش مستعده شکنجس